Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet észre venni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet észre venni, ha egy pasinak "titokban" tetszem? Hogy leplezzem le? Mire figyeljek? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
20L
2015. febr. 19. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
ha a pasi jól tudja titkolni akkor sajna sehogy nem fogsz rájönni
2015. febr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én lányként amondó vagyok, hogy ha ennyi nincs benne, hogy megpróbáljon legalább közeledni vagy elhívni valahova, akkor annyira nem is tetszem neki. Elvégre legyen már egy kis bátorsága és határozottsága férfi létére. Úgymond látszódjon, hogy tényleg engem akar vagy sem.
2015. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2: Ez csak bizonyos típusra igaz, nem lehet általánosítani.


Én a magam részéről pl egy korombéli vagy fiatalabb lánynak nem tudok udvarolni. Nem tudok belekezdeni, de ha bele is kezdek, nem tudom folytatni. Nincs összhang. Ellben egy 30-35-40-es nőnek lazán csapom a szelet és az úgy magától jön! De egy korombélivel zavarban vagyok és még akár a kínos csend is beállhat.


24/F

2015. febr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A félénkebbek azok gyorsan lesütik a szemüket vagy elfordulnak ha visszanézel rájuk aki kicsit bátrabb azzal tudsz szemezni és ha ez többször előfordul vagy töübb ideig akkor a bátrabbja lehet, h oda is megy.

Nincs mit leleplezni.

Ha meg nem megy oda de látod rajta, akkor vagy odamész, vagy nem lesz semmi.-

2015. febr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!