Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek mi a véleményetek egy olyan lányról aki nem tud sütni-főzni?

Figyelt kérdés
Én tudok és alapnak gondolom, de manapság annyi ilyen lány van, érdekelne az álláspontotok.

2018. nov. 13. 17:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem zavarna, ha nem tud, viszont az már igen, ha hajlandóságot se mutatna iránta és hülyeségnek tartaná. Mivel én magam szeretek és tudok is elég jól ezért lehetne majd közös program is akár és közben tanítanám. Bár nyilván ezt már csak akkor, ha már kapcsolatban vagyunk.
2018. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

Ezt tuti srác tette fel...:D


Ha megtanul alapdolgokat, amit gyorsan meg lehet, akkor nem gond. Viszont ha folyamatosan kaját rendel, az drága mulatság. Tesóm, aki világ lustája még ő is főz magára.

2018. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
31%
A sütés nem probléma, mert férfiként én is csak főzni szoktam. Ha főzni sem tud, és nem is akar megtanulni, az probléma. Egy nő találja fel főzés terén magát a konyhában.
2018. nov. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
71%
Ha van pénze naponta 2000-3000 forintot kiadni minőségibb kajára, akkor felőlem csinálja... mondjuk én nagyon szeretek férfiként a konyhában tevékenykedni, új recepteket, ízeket, fűszereket kipróbálni, különösen leveseket, salátákat, burgonyás főfogásokat imádok összebarkácsolni.
2018. nov. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%

én szeretek főzni férfi létemre, de ritkán kell, mert általában keveset vagyok otthon. ahogy én megtanultam, úgy bárki más képes.



btw, nincs semmi gondom azzal, ha a csaj nem tud főzni/sütni, amíg ez nem azért van, mert egy tipikus "jáj, letörik a körmöm, ha bármilyen házimunkát végzek".

2018. nov. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
31%
Hm, férfiak mennyivel elfogadóbbak ilyen téren, ismét kiderült.
2018. nov. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Én kimondottan örültem, mikor kiderült, a párom a sót, cukrot, pirospaprikát ismeri. A főzésről annyit tudott, a tálban a meleg étel főzéssel készül. A lényeg, amint össze költöztünk, szeretett volna megtanulni sütni főzni. Igy első körben azokat tanulta meg tőlem, amiket én szeretek és úgy ahogyan én szeretem.
2018. nov. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Sütni en sem tudok...vagyis inkább nem szeretek és nem akarok. Olyan meg nincs h valaki ne tudna főzni ha akar!
2018. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
40%

"az már igen, ha hajlandóságot se mutatna iránta és hülyeségnek tartaná. Mivel én magam szeretek és tudok is elég jól ezért lehetne majd közös program is"


Tehát baj, ha a te hobbidat nem szereti meg a nőd? Én szeretek varrni, kötni, origamizni, keresztrejtvényt fejteni, de nem akarom, hogy csak mert ÉN szeretem, kizáró ok legyen, hogy a másik nem mutat rá hajlandóságot, hogy az ÉN hobbim legyen a közös progika.

2018. nov. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
37%
Nem örülnék, főleg ha meg sem akar tanulnia. A gyerekeknek kell majd vmit virítania.
2018. nov. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!