Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lány szerint nagyon rámenős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány szerint nagyon rámenős voltam vele, ezért nem akar többé beszélni velem. Erre más is így reagálna? Még lehet esélyem?

Figyelt kérdés
Pár napja történt, hogy a vonaton összefutottam egy lánnyal és annyira jól el kezdtünk beszélgetni, hogy a végén már nagyon megfogott. Ez után volt még 2 nap, amikor ugyanígy találkoztunk, viszont ez után sajnos túl elfogult lettem és nagyon elkezdtem "bókolni neki", megjegyzéseket tettem a testére, szemére, öltözékére, de ekkor még nem érzékeltem semmi problémát. pár nappal később rám írt a tesója, (akit már régebb óta ismerek), hogy ez nagyon rosszul esett neki és nem szeretné folytatni az ismerkedést semmilyen formában. :'(
2018. nov. 16. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Kamu,volt van neki több jelölt,te már nem kelesz talált jobbat gazdagabbat szebbet stb.. Nőknél ez igy megy aki meg már nem kell kukázzák kapcsolatbol is simán átmásznak a jobba pénzesebbe,és csodálkoznak h egyre inkább a valoságot látják sokan ha a nőkről van szó..
2018. nov. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tul toltad.

A vonaton beszelgettetek parszor es a tested dicserted? Mondd, hogy nem komoly!

2018. nov. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megértem hogy nem szeretne látni téged többet. Igen, ezt nagyon túltoltad.
2018. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Értem, sajnálom nagyon én is az esetet.

Még jóvá tudnám esetleg tenni valahogy?

2018. nov. 16. 21:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát, ezt már nem igazán. Tanulj az esetből.
2018. nov. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De nagyon tetszik ez a lány, rossz érzés, hogy ha ezzel tényleg elvágták magam nála.
2018. nov. 17. 08:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóképp reagáltam volna. A testemre ne tegyen már megjegyzést 2 találkozás után, ez eléggé bizarr és túl sok. És nem, nálam nem lenne esélye ezek után, mert ami történt, megtörtént, és látom, hogy milyen.
2018. nov. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Abból, hogy két találkozás után a testét dicsérgeted, valószínűleg az jött le neki, hogy komolytalan vagy, és ő csak a következő zsákmányod lenne, akit jól megd*gsz majd ott is hagyod. Tanulj az esetből, hogy következőleg ne egy kiéhezett tinédzserre hasonlíts.
2018. nov. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak ki tudja, mikor lesz legközelebb. Ilyen lányt nehéz újra találni.
2018. nov. 17. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!