Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan átkozott nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan átkozott nehéz válaszolni?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akivel elég sokáig kavartunk. Úgy nézett ki, lehet a dologból több is, végül én meguntam a várakozást és szóbahoztam a témát. Ő akkor mondta, hogy nagyon tetszett pedig neki ez az egész, de tény, érzelmek nem alakultak még ki. És nem tudja, mi legyen.

Mondtam neki, hogy akkor hagyjuk az egészet, mert ha így folytatjuk, az meg nekem lesz rossz érzelmileg. Mert én meg kezdtem valamit érezni iránta és éreztem néha magamon, hogy "sok vagyok" már. Erre nem válaszolt.


Eltelt 2 hét, folyamatosan kedvelgeti a képeimet, folyamatosan "jelen van" úgymond. Múltkor végül írtam neki, hogy igazán megmondhatná, mi a francot akar. Mert értek én a szép szóból, ha van szép szó. És szeretnék rendesen pontot tenni ennek a szarnak a végére, úgy, hogy az ő véleményét is hallom. Cseszett válaszolni. Meg sem nézte az üzenetet, pedig elérhető volt. Utána elegem lett, megírtam neki, hogy legalább a p...ba elküldhetne, vagy legalább azt megmondhatná, hogy bocs, nem akarok veled beszélni többet, megértem. De az, hogy még a lezárással kapcsolatos üzeneteimre sem reagál... Nem értem.

Erre válaszolt, de csak annyit, hogy nem fog elküldeni. Tudja, hogy egyszerűbb lenne, de nem az igazság.

Kérdeztem, hogy akkor mi az igazság, mi a fenét gondol egyáltalán a dologról. Erre sem válaszol.


Elegem van belőle, hogy ennyire nem képes korrektnek lenni és nem tudom, miért nem tisztel meg legalább egy r.hadt válasszal, hogy le legyen zárva rendesen. Sajnos sanszos, hogy személyesen is össze-összetalálkozunk, csak ezért nem tiltottam még le mindenhol. De már nagyon elegem van. Miért csinálja ezt? Miért nem lehet egyértelműnek lenni?


2018. nov. 18. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
De hiszen egyértelmű volt. Alakulgatott valami, érzelmek nélkül, neki ez kényelmes volt, szórakoztató, de ennyi. Elmondta, és most gondolom nem akar még jobban megbántani, hogy megismétli önmagát.
2018. nov. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Te nagyon kislány lehetsz.... Ahelyett hogy te is leszarnád még inkább alázod magad és úgymond zaklatod is. Helyes reakció ilyenkor az amit ő csinál veled. Nem reagál semmire és nem is válaszol világosan. Tanulhatnál tőle! Egyébként meg nem kellesz neki, hiába pitizel utána!
2018. nov. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem ezen te mit nem értesz, ő csak kavarni akart, meg is mondta, amúgy szarik bele, hogy te többet érzel, ha ettől még megint be tud fűzni téged és loholsz utána meg írogatsz.
2018. nov. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
De miert foglalkozol vele? Minek irogatsz neki? O nem irt neked. Egy like meg semmi.
2018. nov. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Dédnagyapád még a fronton harcolt,neked meg ez a legnagyobb problêmád.
2018. nov. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Én neked miért olyan átkozott nehéz felfogni, hogy ennyi vagy neki? Csak szórakozás. Ha meggebedsz, akkor is. Azért csinálja, mert hagyod. Közben jót röhög, hogy bármikor ugrani fogsz, bármilyen szemét veled.

Hány évesek vagytok? Felnőtt kategória...

Lehet megsértődni.

2018. nov. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Mert kavargatni meg lájk gombot nyomkodni a telefonon sokkal kényelmesebb, mint gerinces módon felvállalni egy konfliktust, egy érzelmekről szóló beszélgetést, vagy egy kapcsolatot.
2018. nov. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi vagy neki. Szórakozás, ingyen 3,14na. Ezt nem lehet felfogni?
2018. nov. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ugye milyen szar? Talán ezek után te nem fogod mással majd ezt csinálni, mert amúgy kb az összes nő ezt csinálja. Aztán persze nem értik, mi ezzel a gond.
2018. nov. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!