Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok / nők! Van köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok / nők! Van köztetek olyan, aki nem akar magyar férfiakkal kapcsolatot kialakítani? Mi az oka?

Figyelt kérdés

2018. nov. 18. 12:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
70%

Igen. Mert sokkal nyugatiasabb a felfogásom, mint egy átlag magyar férfinak, de nőnek is akár.


De én ha külföldön járok, akkor is akkorát csalódom, ha magyar beszédet hallok, kb ilyen "itt sem hagytok békén, előletek menekülök" érzésem van. 😄

2018. nov. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%
Elég ebbe a fórumba beleolvasni, és megvan a válasz :D
2018. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%

Ugyanaz, mint az elsőnek, hogy sokkal nyugatiasabb a mentalitásom, mint az átlag magyarnak, és hogy emiatt már gyerekkoromban kilógtam a tágabb közösségből (akik nem voltak vérrokonok). Plusz, ami még nagyon bosszant az átlag magyar mentalitásban nemtől függetlenül, az az, amit különösen munkahelyeken tapasztaltam meg (megint csak nemtől függetlenül): a fogalmatlan, de agresszív és rafinált (hülyeség akaraterővel párosul) típusú embereket egy kisebb közösségen belül általában hagyják "ámokfutni", senki nem ugatja le őket, ahogyan dukálna, mégpedig azért, mert a nála értelmesebb emberek viszont gyáva kutyák, és azzal nyugtatgatják magukat, hogy "okos enged, szamár szenved". Pedig...


[link]

2018. nov. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
65%

Milyen az átlag nyugati és milyen az átlag magyar mentalitás?

32/f

2018. nov. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%
csak tudnám ,hogy ennyire jó külföldön és ithon meg csuppa szar meg szar ember van akkor mit kerestek még itt?Én ha nem szeretek valahol lenni onnan elmegyek...mivel ti arról nem tehettek ,h ide születtek ezért a nem jösz ide opció sajnos nem játszik.De én azt vettem észre ,h általában az ilyen emberekkel van a gond és késöbb sehol se találják meg a számításaikat hosszú távon...azért 9milló emberből mindenki hülye csak én vagyok hellikopter- nehéz elhinni :D
2018. nov. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%

En kulfoldon elek. Es az egyik ok az, hogy ha osszejovok egy magyarr pasival, akkor tul sokat kellene magyarul beszelnem es az nem tesz jot az angolomnak. Munkahelyen is ahol sok magyar volt, az angolom visszafejlodott.


A legtobb magyar ferfi aki kijott Angliaba, hogyis fogalmazzak szepen, nem igazan egy IQ huszar. Hoztak magukkal a beszukult, Magyarorszag a vilag kozepe mentalitast es tisztelet a kivetelnek, de nem is erdeklodnek ez irant az orszag irant. Csak a melo, aztan irany haza inni a haverokkal es meg mindig magyar tv-t nezni. A magayr ferfiak legtobbjenek a 65kg-os no mar duci.


Ezzel szemben egy mas nemzetisegu ferfi az izgalmas, nincs bennuk ez az asszony helye a konyhaban mentalitas es mar az, hogy nem magyarok, az elony. Sokkal inkabb nonek erzem magam.


En 10 eves korom ota terveztem, hogy kulfoldon fogok elni.

JA es ide csak azert jarok, hogy ne felejtsek el teljesen magyarul.

2018. nov. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
18%

Hát ha nézel egy európai szabvány térképet, aminek Európa van a közepén, mi meg Európa közepén... ha máshogy nem is, akkor földrajzi értelemben kB igazuk van :). Nem IQ huszár... láttál teszteredményeket esetleg? A 65 kg nem mindegy mekkora emberen van, 180+-hoz kevesebb, mint a 160--hoz,de ezt te is tudod. Akinek a tzs%-án már optikailag is dolgozik a gravitáció, arra már szoktuk a duci vagy valamely rokonértelmű szavunkat használni, de véleményt alkalom adtán a külföldi is mond bármiről, nyugodj csak meg.

32/f

2018. nov. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Europa meg mindig nem a vilag kozepe, de mindegy.

Nem kell ahhoz teszterdemenyt latni, eszreveheto, ha valaki retardalt. Eleg, ha kinyitjak a szajukat.

Es en 170cm es 65kg, erdekes mondon eleg sok magyar ferfinel kovernek szamitottam. Kozoltek!

2018. nov. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
18%

Tehát kimentél, mert lekövéreztek páran, fejlesztőpedagógusként (szóhasználat) pedig nem vagy rendesen megfizetve és ezért utálod a "fajtádat"? :D

32/f

2018. nov. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

"Milyen az átlag nyugati és milyen az átlag magyar mentalitás?"


Átlag magyar mentalitásról már írtak itt eleget páran, beleértve engem is. Átlag nyugati mentalitásról meg a hataratkelo.blog.hu-n tudsz nagyon részletesen tájékozódni.

2018. nov. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!