Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok / nők! Van köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok / nők! Van köztetek olyan, aki nem akar magyar férfiakkal kapcsolatot kialakítani? Mi az oka?

Figyelt kérdés

2018. nov. 18. 12:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
79%

"Elnézést jegyzőkönyv nem készült róla, de gondolom ti is saját tapasztalatok alapján fikázzátok a magyar férfiakat."


Csak tartok tőle, hogy az a minta, amiből mi "dolgoztunk", kicsit nagyobb volt, mint a tiéd.

Továbbá senki nem "kért rajtad számon" semmit, egyszerűen többen kijelentették, hogy nem kell messzire menni, a te mentalitásod pontosan annak az állatorvosi lova, ami iránt érdeklődtél.


"Egyszerűen csak nem tetszik, hogy 1-5(ha az összes, az nektek ciki) férfi után akivel tapasztalata van adott nőnek,"


Ehhez önmagában nem kell együttjárás, azt remélem, tudod. Csak némi emberismeret. Főleg, hogy nem személyes (pl. együttélés során átélt) szokásokról értekeztünk, hanem általános mentalitásról. Mint ahogyan én arról, hogy mennyire beszűkült az érdeklődési köre a többségnek, meg hogy az önreflexiós képesség a férfiaknál ebben az országban túlnyomórészt hiánycikk. Ehhez nem kell intim kapcsolatba kerülni, hogy kiderüljön a másikról. Elég egy-két kulcsmondat, ami elhangzik tőle. Vagy ha azt mondanám, hogy a magyar férfiak többsége elképesztően hímsoviniszta, akkor is a velük való együttélést, mint tapasztalatot hiányolnád?


"Ne haragudj, ha ehhez nem helyeslek vagy tapsikolok."


Kit érdekel. Viszont ebben a topikban nem téged, mint férfit, hanem minket, nőket kérdeztek. Úgyhogy te itt lényegében hívatlan vendég vagy.

2018. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
20%

Mesélj akkor mekkora a mintád és ti akkor kikből dolgoztatok úgymond. Lehet elég egy-két kulcsmondat, de kétlem, hogy ez a kulcsmondat elhangzott volna minden magyar férfinak vagy legalább is akkor engem kihagytatok. Nem kértétek számon ? Itt írtátok, hogy hogy a magyar férfiak miatt kell kb kimenni az országból, mert elviselhetetlenek. Kérdem én miért, mert csak a dobálózás ment a mentalitás szóval, mondom megkérdem mire gondoltok. Erre jött egy komment, hogy a magyar beszéd árt az illető angoljának, akikkel odakint találkozott nem túl okos, megint a mentalitás, amit ugye visznek magukkal, meg hogy nem érdeklődnek igazán a fogadó ország iránt (dolgoznak, nem kirándulnak) és hogy a magyar férfiak ducinak tartják(gondolom azok akikkel szóba állt). Könyörgöm. Emiatt élhetetlen az ország tényleg ? Aztán rákérdeztem pár dologra ebből félig poénosnak szántan, hogy az, hogy abszurdnak tartom ezt az egészet lejöjjön. Erre rám böktök vagy hárman, hogy na ez a "magyar mentalitás". Mi ? Ha bajod van valamivel, akkor megkérdezi, hogy mégis mivel van bajod és mi az pontosan, mert ez így kínai ? Én nem retardáltaztam le senkit azok közül, aki kiment külföldre. Szóval rajtam is számon lett kérve, hogy magyar a mentalitásom, amit vállalok, csak azt nem, hogy ez pejoratív értelmű.

A kérdésből meg az sejlik ki, hogy a kérdést férfiként kérdezik nőktől (amúgy az is, hogy provokatív), tehát, mint férfi lehetek érdekelt abban, hogy milyen válaszok születnek. Engem sem érdekel, hogy téged nem érdekel, csak meséltem.

32/f

2018. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
85%

Remelem azert eszedbe jut, hogy nem az alapjan itel meg egy orszagot az ember, hogy volt 5 partnere. Ott elsz egy orszagban, minden nap talalkozol uj emberekkel. Akar csak hallasz egy beszelgetest a buszon. Es ha evekig ott elsz valahol, akkor az azert eleg jo alap, hogy megiteld az embereket ugy altalaban nem kell ehhez minden egyes magyar ferfival talalkozni.


90%-a azoknak akik kijottek, alja nepseg. Azok akik nem beszelnek egy szot se angolul, es amikor a gyar angol fonoke google translator-ral forditja le nekik az utasitasokat, akkor kirohogik, hogy hehe tanulja' meg magyarul, ha nem tetszik. Ez az atlag szinvonal es ezert nem is tartom a kapcsolatot itteni magyarokkal. Megy a vetites, de a java resze pincer, mosogato, takarito vagy gyari munkas.

Amikor azt mondtam, hogy nem erdeklodnek a fogado orszag irant, vannak olyan teljesen magyar hazak, ahol magyar tevet neznek, csak magyarok dolgoznak egyutt, mert egy szot sem beszelnek angolul. Meg annyit se tettek, hogy legalabb a varosukban korulnezzenek, nem beszeltem kirandulasokrol!

Es ha rendesen elolvastad volna amit irtam, 170 cm-hez vagyok 65 kg, igy tartanak ducinak, ami abszolut nevetseges!

Es azt is mondtam, hogy mar 10 evesen eldontottem, hogy kulfoldon fogok elni, remelem azert azzal nem vadolsz, hogy a ferfiak miatt dontottem ugy!

Csak mar akkor tudtam, hogy nekem Magyarorszag kicsi es vegtelenul keves.


Az angol nyelv meg fontos, ha Angliaban elsz, viszont, ha nem gyakorlod, akkor elkopik a nyelvtudas. Es ha magyarokkal veszed korbe magadat, akkor 100%, hogy nem gyakorlod.


A kotozkodesed az ami jellemzo, a nagy hang, de amikor csinalni kell valamit, akkor behuzzatok a farkatokat. Sok online forumon fent vagyok, angol, kerdezos oldalakon is, de ez az egyetlen oldal ahol igy megy a siras-rivas a fiukak reszerol.


Reszemrol ennyi, te is csak egy ujabb bizonyitek vagy arra, hogy miert jobbak a kulfoldi ferfiak.

2018. nov. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
23%

Nem tűnik fel, hogy pont az a mentalitás jellemez most, amit számon kérsz a magyar férfiakon, most pedig rajtam? Egyszerűen nem értem, miért kötözködés az, ha nem fogadom el, hogy retardáltakkal vegyél egy kalap alá és rákérdezek miért, mikor csak azokkal volt olyan kapcsolatod, hogy ilyet megállapíthas, akikkel találkoztál? Sajnálom, hogy ilyenekkel találkoztál, de szerintem se itthon, se ott nem találkoztál annyi magyarral, hogy ezeket így állítsd. Az érdekesség kedvéért mondhatnál egy számot, mennyi magyarral találkoztál, akikkel legalább egy 5-10 percet beszéltél. Magam esetében ezt a számot életem során kB 4000 környékére saccolnám nagyon nagyon maximum, lehet sokat is mondtam. Ezen kívül van a tágabb családom, ez talán 40 embert takar, van egy tucat közeli barátom, van úgy 20 haverféle, meg 10 kollégám akikkel munkakapcsolat van. Ez 4082 ember akivel valaha beszéltem 10 percet és úgy 100, akit ismerek annyira, hogy mondhassam, hogy retardált, okos, ügyes, labanc, erényes stb vagy nem az. A magyarok becsült lélekszáma 13,5 millió fő. Ha azt állítanám hogy 6,5 millió nő bizony labanc vagy okos vagy szép vagy ügyes, egyből le lennék hurrogva, hogy hol élek én, a zsebéből kiránt több ellenkező példát bárki és igazuk lenne. Na mindegy. Azok közül, akikkel találkoztam, én is találkoztam pár gyökérrel, de ez a magyarokhoz vagy a férfiakhoz nőkhöz képest borzasztó elenyésző. Oké, ha 4x annyi magyar férfival találkoztál, mint én férfival nővel vegyesen, akkor is csak 12000. Mondom, sajnálom, hogy majdnem mind retardált volt, de azt hiszem, hogy ettől nekem nem kell bólogatnom hozzá, hogy bizony mindenki az, köztük én is.

A farokbehúzásról meg csak annyit, hogy én ezt a beszélgetést veled minden szívbaj nélkül lefolytatnám akár egy kávé mellett személyesen, abban viszont nem vagyok biztos, hogy ilyen esetben és ebben a kontextusban retardáltaznál meg becsmérelnél. Szerintem az Angliában lelt retardáltakkal sem ekkora az orcád, csak itt gyakorlod, ha már azért vagy itt. :)

32/f

2018. nov. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy beszűkült/műveletlen vagyok, de miben különbözik egy átlag magyar férfi pl egy átlag román/görög/francia stb pasitól?


Konkrét példát kérek.

2018. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Az 58%-os válaszoló jó "érv" lehet a magyar nemzet ellen, de nem minden magyar férfi/nő ilyen :)


Szerintem nem szabadna néhány rosszul sikerült kapcsolatból egy egész nemzetre vonatkozó következtetést levonni, de lehet nincs igazam...

2018. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
#25-ös, miért pont román / görög / francia?
2018. nov. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"Szerintem nem szabadna néhány rosszul sikerült kapcsolatból egy egész nemzetre vonatkozó következtetést levonni,"


Csomó itteni hozzászólóval kapcsolatban eleve téves feltételezésből indulsz ki.

2018. nov. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!