Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok / nők! Van köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok / nők! Van köztetek olyan, aki nem akar magyar férfiakkal kapcsolatot kialakítani? Mi az oka?

Figyelt kérdés

2018. nov. 18. 12:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
84%

32/f válaszai pl.


Ostoba, okoskodó, kötekedő, értetlen, de direkt értetlen... olyan emberek, akik elnyomják a személyiséged, kiszívják az örömöt a levegőből.


Dementorok. A magyarok dementorok.

2018. nov. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
82%
Milyen a magyar mentalitas? Nezd meg a 32/f valaszait. Ilyen!
2018. nov. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
60%
12-es, ez jóóóóóó:))))
2018. nov. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
88%

Milyen a nyugati mentalitás? Pl. olyan, hogy van egy ALAP udvariasság, ami ALANYI JOGON mindenkinek jár, és be is tartják.

Aztán: A pasik nem bunkók, nem kisebbségi komplexusosak, nem tapló módon nyomulósok. Egy nőnek nem kell úgy éreznie, hogy szét kell tennie a lábát, mert kifizette egy férfi a kávéját. Ég és föld a kettő. (Persze itthon is van ilyen pasi, csak kb. fehér holló kategória.)

2018. nov. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
89%
A magyar férfiak elsöprő többségére alapjáraton jellemző az árnyalt gondolkodás és az önreflexió teljes hiánya. Tulajdonképpen a körükben általános a nagyon alacsony érzelmi intelligencia. És akar a fene olyan társadalomban élni, ahol ez számít "természetesnek".
2018. nov. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
89%
Ja, és még valami, ami itthoni kínálattól elriaszt: iszonyatosan szűk érdeklődési kör. Én ennek eleve az ellenkezője vagyok, mi a fenéről tudnék egy ilyennel beszélgetni? Ha meg nem tudnék beszélgetni, akkor meg mi a fene kötne össze ugye bennünket? (Utóbbira a szex önmagában, mivel nem egy nőstényállat szintjén mozgok, értelemszerűen édeskevés.)
2018. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
89%

9.válaszra: Na kb ezt a szintet hozzátok magyar férfiak

Nem csoda hogy ez a kérdés megszületett.

Szép nem szép sajnos ezt ki kell mondani

Nekem is külföldi párom és sokkal jobb a kapcsolatunk mint valaha is volt a magyar férfiakkal.

2018. nov. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
10%

Na örülök, hogy ennyien reagáltatok rám, mert akkor én is tudok mondani pár tapasztalatot amit külföldiek negatívumként említettek rólunk magyarokról. Azt mondták, hogy látatlanban hajlamosak vagyunk idegeneket fikázni, most éppen ti, meg, hogy minden népnél kevesebbre tartjuk magunkat, olyannyira, hogy az már önutálat, szintén, ahogy ti. Az a baj lányok, hogy a mentalitás, amit számonkértek rajtam, az a ti sajátotok, nem a magyar embereké. Természetesen ez azt is jelenti, hogy ha én egy s@ggfej vagyok, attól nem lesz a többi honfitársam sem s@ggfej. Nem miattam vagytok ti sem s@ggfejek, ahogy én sem miattatok, csak úgy alakult, hogy azok lettünk, szerencsétlen magyarokról meg szálljunk már le. Köszi.

Látom 72%-os,te nagyon megszerettél engem. Van különösebb oka ennek a kitüntetést figyelemnek? :)

32/f

2018. nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Csak szólok, 58%-os, hogy attól, hogy bejelented, hogy a vitát te nyerted, attól ez még nem lesz igaz. Konkrétumok nélkül ("a külföldiek" szerint, stb., semmi forrásmegjelölés) pusztán pojácáskodásra fogja futni a szellemi erőforrásaidból (már ha vannak) a jövőben is.
2018. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
18%

A külföldiek akikkel beszélgetni volt alkalmam külföldi tartózkodás során. Elnézést jegyzőkönyv nem készült róla, de gondolom ti is saját tapasztalatok alapján fikázzátok a magyar férfiakat. Afelett meg azt hiszem elsiklottam, hogy kijelentettem volna, hogy én nyertem a vitát.

Egyszerűen csak nem tetszik, hogy 1-5(ha az összes, az nektek ciki) férfi után akivel tapasztalata van adott nőnek, az alapján fikázza a többit, azokat is, akik erre nem szolgáltak rá egyáltalán.

Ne haragudj, ha ehhez nem helyeslek vagy tapsikolok.

32/f

2018. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!