Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet kezelni az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kezelni az ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés

A történet röviden: nemrég kezdtem el dolgozni egy új munkahelyen. Van egy kollégám egy másik osztály osztályvezetője. Gyakran vannak közös megbeszéléseink, ahol folyamatosan bámul, mosolyog. Gyakran kezdeményez beszélgetést, olyan mintha barátkozni próbálna. Szóval lehet hogy nem is jövök be neki, és nem is akar semmit, csak én látom úgy. Nekem nagyon bejön. Én egyedülálló vagyok, ő nős és van 3 gyermeke. Szóval egyértelműen tabu számomra, szóba sem jöhet semmi vele.

Viszont nagyon nehéz túllépni rajta, folyamatosan rágondolok, borzasztóan zavarban vagyok, ha beszélgetünk.

A kérdés végülis: aki volt már ilyen helyzetben, hogy sikerült túljutni rajta, illetve hogy sikerült kontrollálni magát, hogy még csak véletlenül se alakulhasson ki semmi?


2018. nov. 18. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudatosítsd magadban,hogy èrtelmes nőnek nem a puncija parancsol,hanem fordìtva.
2018. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk gondolj a 3 kisgyerekre. meg arra, hogy ócska szerető akarsz-e lenni, akibe a feleség mellett szintén belemártja, vagy a 3 gyerek pótmamája akarsz netán lenni az anya mellett.


Mondjuk nekem így annyira nem lenne nehéz, de ki hogy érzi magát.. ;)

2018. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Természetesen szóba se jöhet semmi. Nem fogok kikezdeni egy nős férfivel, akinek van 3 gyereke. Ez nem is kérdés számomra.

Csak nagyon nehéz mindennap látni, nagyon tetszik.

2018. nov. 18. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!