Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, nektek mi a véleményete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nektek mi a véleményetek a macskás lányokról? Kizáró ok, ha egy lány macskát tart?

Figyelt kérdés

Egyedülálló vagyok, nemrég befogadtam egy macskát.

Pár barátnőmtől megkaptam, hogy ne már, macskás öregasszony leszek, ezzel megalapozom a jövőmet.

Ennek van bármi valóságalapja? Tényleg "furának" tartjátok a macskás lányokat?

Megjegyzem, nem körülötte forog az életem, nem beszélek róla sokat, szerencsére nem is az a babusgatnivaló fajta. Mondjuk az ágyból lehetetlen leparancsolni, mindig mellettem akar aludni).

25/L



#macska #állattartás #cica #macskás lány
2018. nov. 18. 15:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
19%

Nem vagy egyedül utolsó :) Én is allergiás vagyok rájuk, nálunk csak kint lehet a kertbe macska, télen max a garázsba.


Én mondjuk nem csak, hogy allergiás vagyok, de ki nem állhatom ha pl a macska mikor eszünk felugrik az asztalra és hasonló dolgok na ott szakadt el nálam a cérna...

2018. nov. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
25%

4 macsekom van, soha nem volt kizáró ok senkinél.

Mondjuk az még nálam is az lenne, ha valaki az ágyába engedné... (Allergiás vagyok rájuk, nem akarnék álmomban meghalni)

2018. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
49%

A macska nem kizáró ok, de vagy a macska vagy én alszom az asszony mellett. Ágyba nem engedném. :)

32/f

2018. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
64%
Van két gyönyörű macskám
2018. nov. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
52%
Ne haragudj, hogy nőként válaszolok, de én eddig úgy vettem észre, hogy nem zavarja őket. És én ráadásul az a fajta vagyok, aki rengeteget beszél a cicájáról, képeket mutogat, mintha a gyereke lenne, mert igenis babusgatni való kis feje van. Borzasztó cuki a lelkem, és ezt másoknak is a tudtára adom :D És képzeld, még így sem menekülnek előlem sikoltva- sőt, képes volt egyikük még feleségül is venni így, pedig szerencsétlen nem szerette eredetileg a macskákat, inkább kutyás volt (ez megváltozott, amióta megismerte a cicám, és lakásban nem tarthatunk kutyát). Nyilván aki allergiás, az más kérdés, de alapból azért értelmes ember úgy keres társat, hogy ilyesmit is számba vesz- ha már van állatod (tök mindegy, micsoda), ha valaki olyannal ismerkedsz, aki allergiás rá, jobb még az elején megszakítani a dolgot, mert idővel rákényszerülnél olyan döntésekre, amiket nem biztos, hogy meg szeretnél hozni. Akit meg simán zavar, az jobb is, ha elkerül, nyilván nem lenne jó kapcsolatod olyannal, aki gyűlöli azt, amit/akit te szeretsz.
2018. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
12%
Szeretem az állatokat, de engem ez zavarna. Állandóan ott sürögne-forogna körülöttünk, megzavarva ezzel az intimitást köztünk. Hiába nem babusgatnivaló, láb alatt lenne. Más, ha családi háznál van és csavarog sokat, vagy panelban és szüntelenül ott lábatlankodna.
2018. nov. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
14%

Mindig macskás voltam, és inkább a divatkutyások (ún. p1n4nyalók) jelentik nálam a hátrányt, mert tapasztaltam is már ilyen nőt... nem jót.


32/F

2018. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
48%
Igazán intelligens baráti köröd lehet, de ha hiszünk a mondásnak, hogy madarat tolláról, akkor te se lehetsz okosabb náluk. Nem egy olyan párkapcsolatban élő férfi ismerősöm van, aki szereti vagy csak elfogadja, hogy macska van a háznál, szóval ennyit a valóságalapról. Innen is csókoltatom a barátnőidet! Hidd el, nem te vagy az egyetlen, aki örökbefogadott macskát, de hogy 25 évesen ezen kattogj, ahhoz már tehetség kell. És nem akarlak elkeseríteni, de nem melletted akar aludni, csupán a macska se hülye, és kényelmesebb neki a puha meleg ágy, mint a parketta, plusz a macskák jobban érzik magukat, ha magasban lehetnek.
2018. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Gymnospermatophyta ***** válasza:
37%
Egyáltalán nem.
2018. nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megnyugtató :) #18-nak üzenem, hogy az, hogy valaki kitesz egy kérdést, nem azt jelenti, hogy azon kattog ;)

Amúgy pedig a macska mindig a macskabútor fekhelyrészén pihizik, csak akkor jön át az ágyra, ha én ott ülök/fekszem :)

2018. nov. 18. 18:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!