Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a kémiát előidézn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a kémiát előidézni egy nőből? Ha nincs meg akkor annyi?

Figyelt kérdés
Én eddig úgy tapasztaltam hogy a kémia elsőre megvan két ember között, ha nincs akkor annak annyi. Mitől függ ez a kémia? Van tudományos alapja, előidézhető egy adott nővel?

2018. nov. 21. 05:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Legyen jó a szagod.

32/f

2018. nov. 21. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Nekem volt már olyan hogy nem elsőre, hanem sokadik találkozásra indult be a dolog, bár azt is hozzá teszem, hogy nem randizgattunk hanem egy helyen dolgoztunk, és egy két futó beszélgetésnél még nem éreztem, csak amikor már intenzívebb lett közöttünk a csevej. A kémia mitől függ? Jó illat (mármint amit a nő annak talál, az hogy te annak találod, édes kevés) férfias kisugárzás. Nekem a megnyugtató, mély hang is játszik.
2018. nov. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

A baratnombol sehogy.


Még arra sem emlékszik, hogy a víz H2O képletű. Mindent elfelejtett kémiából.

2018. nov. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%

Nincs tudományos alapja, ez csak egy újabb bullshit azöveg, mint a "túl jó vagy hozzám", "mégsem állok készen egy kapcsolatra", és a többi.

Előidézni nagy arccal, sikeresnek, és menőnek látszódással, és pénzzel lehet.

2018. nov. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%
Ha nincs kémia, próbálj rámenni a fizikára. D*gd meg! :D
2018. nov. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Tekintve, hogy mások az emberek, nincs egy bevált módszer.

Az én szememben például lehetetlennek tűnik, hogy elsőre bármiféle kémia legyen köztem és egy idegen között, nekem ehhez hosszú ismertségre és már meglevő kötődésre van szükségem.

Látod? Máris két homlokegyenest eltérő felfogás. Szerintem nem nagyon létezik olyan trükk, ami mindkét szemlélet esetén működik.

2018. nov. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Ugy hogy nokent kezeled. Ugy, hogy azt erezze, hogy egy szexis istenno, de kozben te viszont Ferfikent viselkedsz.


Persze, akkor most johetnek a "nehogy ma' en fenyezzem az egojat, a nok igy is el vannak szallva maguktol" hozzaszolasok.


De ez akkor is igy van. Ha tenylegesen maszkulin ferfi vagy, akkor vonzani fogod a noies noket.


A maszkulinon nem machot ertek!!

2018. nov. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

#7

Engem pl taszít, ha a férfi így áll hozzám. Én azt szeretem, ha szimplán emberi lényként kezel.

Máris nem mindig működő ultimate tanács, amit írtál.

2018. nov. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

#Bocsi, de nem ertelek. Tenyleg kivancsi vagyok, hogy milyen az amikor egy ferfi emberi lenykent kezel.

Miert rosszabb, ha nokent kezel?


Tudtommal a kemia a szexualis vonzalomrol szol. Es nem ertem, hogy te ezt, hogy latod.


Tenyleg kivancsi vagyok, nem kotozkodni akarok.

2018. nov. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Nem szeretem, ha egy férfi már a megismerkedésünkkor "nőként kezel" (értsd: be akar vágódni, fel akar szedni, érezteti, hogy többet akar), hiszen nem is ismer.

Én azt szeretem, ha elsőre ugyanúgy ismerkedik meg velem, mintha egy férfival ismerkedne csak úgy, haverilag: lazán, színészkedés, hajtás, flörtölgetés, bókolgatás és pláne mindenféle szexuális utalgatás, jelezgetés nélkül.

Aztán majd UTÁNA, ha már ismerjük egymást, mint ember az embert, haver a havert, akkor már tudni fogjuk, hogy van-e értelme továbbiakon gondolkozni, vagy megmaradunk haverok.

2018. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!