Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés, mikor szerelemme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, mikor szerelemmel szeretnek?

Figyelt kérdés

2018. nov. 21. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ, ha viszonzatlan kellemetlen is tud lenni. Ha viszonozza van jó. Erre milyen választ vársz írjam körül? 😊
2018. nov. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Számodra semmilyen. Ha nem vallja be az illető, és a viselkedése se utal rá, észre sem veszed.
2018. nov. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
A létező legjobb dolog a világon! Feltölt, inspirál, és ugy érzed tele van a szeretet-tankod....
2018. nov. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Jó.
2018. nov. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Ha viszonzod az érzéseid, fantasztikus. 10 év házasság után is belepirulok a férjem pillantásába, imádom, ahogy hozzámér és gobdoskodik rólam és a gyerekekről. Szeretem, hogy mindig megnevettet, akármilyen rossz hangulatom van, felvidít. Csodálatos tudni, hogy ugyanazt érzi, amit én is.


Még gimiben volt egy srác, aki nekem nagyon nem volt stílusom, én neki igen... na az kellemetlen volt. Nem nyomult extrán, de mindig éreztette velem, hogy többet szeretne. Sajnáltam is m, udegesített is. Nem élveztem.

2018. nov. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt érzed, ha igazi.

És még is milyen lenne?? :) Nem fogható máshoz.

2018. nov. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Mint amikor nagyon kell pisilned és végre kiengedheted.
2018. nov. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kölcsönös és mindketten szerelmesek vagytok, az nagyon jó! Viszont, ha te vagy szerelmes valakibe, aki nem viszonozza, vagy beléd szerelmesek, de te nem érzel semmit a másik iránt, akkor elég kellemetlen.
2018. nov. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

Ha kimutatja, akkor nagyon jó. A csapda az, hogy akkor is megjátszható, ha nincs mögötte érzelem.

Amikor nem mutatja ki, akkor pedig pont ugyanazt érzed, mintha nem szeretne.

A másik érzéseit te nem érzed, csak a cselekedeteit és a gesztusait.

2018. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!