Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a szexualitás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a szexualitás hiánya nélkül és párkapcsolat nélkül is lehet ugyanolyan kiegyensúlyozott egy férfi? 23/F

Figyelt kérdés

Persze senkit nem érdekel a körítés. De én olyan srác vagyok hogy nem jönnék össze lánnyal csak azért hogy pótoljam az igényeimet, szeretetvágyamat. Évekig is várok azért hogy legyen valaki akinél azt érzem hogy beindult a kémia. Ilyenkor évekig hozzá se érek egy lányhoz sem. Helyesnek tartanak és normálisnak, értelmesnek tartom magam és minden önteltség nélkül mondom hogy amit ,, keresni " szoktak a lányok az bennem megvan. Ugyanakkor a hangulatomra erősen kihat az hogy nem kapok szeretetet plusz helyről, lányoktól. Ez számomra foglalkozást jelent, ami lehet egy találkozó, ölelés és egyéb nem túl nagyszabású dolgok.


Van kivel beszélgetnem, találkozni már kevésbé de olyan is lenne. Viszont egy jó adag lefojtott szeretet van bennem amit csak egy olyan lánynak tudnék kiadni akihez már közelebb kerülök, szóval egy jó lány barátnak nem igazán. Ha lennének haverjaim talán jobb lenne de nekik se tudnám kiadni ezt a szeretetet szóval a magány akkor is ottmaradna szerintem.



2018. nov. 21. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

És egy nő?Ébresztő fiatalember.

A nők is igénylik az intimitást, csak nem mindegy kitől.

2018. nov. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már a kérdésben is leírod hogy nem lehet. Mi a kérdés?
2018. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kérdéshez vonatkozó többi információ magamra vonatkozik. Érdekelne egy olyan férfi nézete és életvitele aki mindezek nélkül megtalálta a boldogságát és kiegyensúlyozottságát (persze ha létezik ilyen:D)
2018. nov. 21. 12:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze en ilyen voltam régen! A válasz: Nem lehet :) Minimum dugni kell, különben frusztrált leszel, párkapcsolat nem muszáj. Egyébként is egészséges férfiként (sőt! még egy nehéz időszakomban depressziósan is) állandóan megkívánok nőket, akikkel ha évekig nem történne semmi biztosan kikészülnék. Bár lehet csak én vagyok így.
2018. nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Évek óta nincs barátnőm, harmincas vagyok és nem gyötör a magány. (bár elég kiterjedt baráti köröm van és sokat utazok/sportolok szóval nem is lenne időm annyira a magányon rágódni). Nem mondanám, hogy nem keresek nőt, de inkább várok az ideális nőre, mint hogy beleszaladjak egy párkapcsolatba, ami aztán kikészít.


Nincs rosszabb, mint egy évek óta lélegeztetőgépen tartott kapcsolat.


A szeretethiányoddal kéne elsősorban kezdened valamit, mert sem férfinál, sem nőnél nem szerencsés ez az állapot.

Gátol a sikeres párkeresésben és ha sikerül is nőt találnod így, teher lesz a kapcsolatra nézve.


Tudom, hogy nehéz, de el kell jutnod oda lelkileg, hogy ne azért legyen barátnőd, mert hiányod van, hanem mert az amúgy is ideálisan működő mindennapjaidba egyszer csak beköszönt egy nő. Na, az az igazi. :)


Mivel barátaid sincsenek, én ezen a fronton kezdenék el dolgozni a helyedben. Ha van egy stabil baráti köröd, az nagyon sokat segít. (arról nem is beszélve, hogy a baráti körön keresztül is lehet találkozni nőkkel)


De ilyen a sport és az utazás is. Növelik az önbizalmat, csökkentik a frusztrációt.

2018. nov. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!