Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondoltok egy olyan lányról, aki kinézetre lányos, de fiús, extrém, szokatlan dolgok érdeklik?

Figyelt kérdés

Pl: lövészet, íjászat, késdobálás, gamelés, rpg, fegyverek, kések és azok gyűjtése, rap zene, breakdance, akrobatika, deszkázás, szuperhősös filmek és képregények, cosplay, extrém, szokatlan öltözködés stb


Taszító vagy nem érdekel?



2018. nov. 21. 16:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%
Nekem úgy tűnt tetszik a pasiknak, hogy értem (és gyártom) a disznóvicceket, szeretem az autókat (vezetni), focizom, viharvadászok, stb.
2018. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
58%

14 évesen én is azt hittem, én vagyok a történelemben az egyetlen lány, aki focizik, gépezik, Forma 1-et néz, informatika szakkörre jár.

Aztán felnőttem, és rájöttem, nem a lábad közétől függ, mi érdekel. De hogy a férfiak nem veszik észre azt, ha egy nő csudi különlegesnek hiszi magát, az kicsit kiábrándító.

2018. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
78%
Vonzó
2018. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!