Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kb.20 centire állt tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kb.20 centire állt tőlem egy lány a metrón úgy, hogy volt még sok hely, az jelentheti azt, hogy bejöttem neki?

Figyelt kérdés
Közben felém fordult, több megállón keresztül. Bocsi, ha hülye kérdés, nem szoktam tömegközlekedéssel utazni.
2018. nov. 22. 00:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Semmit nem jelent. Ott sikerult megallnia, vagy leszalltak melole.
2018. nov. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Néha én is hajlamos vagyok többet belemagyarázni ilyen szituációkba.
2018. nov. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Lehet.

De nem biztos.

2018. nov. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Ja, a rendszeresen tomegkozlekedoknek az sem tunik fel, ha a szajukba lepnek. 20 cm maga a kietlen pusztasag.
2018. nov. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent. Volt nálam is már ilyen, de semmi.

Utána gondolkodtam rajta, hogy lehet, hogy azt várta, hogy én lépjek, de szerintem abból vészfékezés lett volna...

2018. nov. 22. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Én alacsony vagyok, és oda állok, ahol elérek kapaszkodót, ha az tőled történetesen 20 centire van, és távolabb nincs számomra elérhető, akkor oda állok be, és nem miattad. Nagyon bírom, amikor a magasabbak felszállnak, és löknének beljebb, ahol már nincs semmi, amit elérhetnék, és leülni sem tudok, most már visszaszólok, főleg, ha teszik a megjegyzéseket, hogy nem érek el mást, azért állok ott, erre már nem szoktak reagálni...
2018. nov. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%

Sajnos nem!


17.5 centinél van a hivatalosan a “bejossz neki” határvonal.

2018. nov. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szabhatod......mi az esélye,hogy mégegyszer látod??? Ott kellett volna bepróbálkozni nála.
2018. nov. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Bszki, már a metrón állni sem lehet, azzal is jeleket küldünk. 😄
2018. nov. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem akartam tőle semmit, csak érdekelt. Köszi a válaszokat
2018. nov. 22. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!