Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Munkatársaimmal (egy nő, egy férfi) együtt ebédeltünk, én egyszer elugrottam üditőért, ők közben beszélgettek. Később mondta a kolléganőm, mikor már csak ketten voltunk, hogy a férfi kolléga megjegyezte neki, milyen szép szám van. Ebben az esetben én is tetszem neki, vagy csak az a testrészem, amit kiemelt?
2018. nov. 23. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szép a szemed = lefeküdnék veled

szép a szád = lefeküdnék veled

szép a mosolyod = lefeküdnék veled

szép a lábad =lefeküdnék veled

szép a hajad = lefeküdnék veled

2018. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D
2018. nov. 23. 17:02
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem egy mindennapi bók, akár örülhetnél is neki(mondjuk egy "szép a szemed"-hez képest), viszont nehéz nem összefüggésbe hozni a szexszel, és lelombozó lehet, bár nem tudjuk, hová sorolod magad a huncutsági skálán :D
2018. nov. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nen tudom, hogy örüljek-e. Kolléganőm szerint ez "fura" dicséret, nem szokványos és azt mondta szerinte vigyázzak vele, mert talán nem vesz komolyan.
2018. nov. 23. 17:20
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Nektek nőknek nem lehet jót mondani, mert mindenből ki tudjátok hozni, hogy az miért rossz.
2018. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy rossz. Nem tudom, minek vegyem, ezért volt a kérdés, kedves utolsó. Olvasott szöveget illene tudni értelmezni.:)
2018. nov. 23. 17:29
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Szép szám van = azon ábrándozott milyen jó lenne megszoptatni téged.


Szívesen.

2018. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne vedd semminek, ne gondold túl.

Ha tetszel neki, akkor majd jelezni fogja, ha ő tetszik neked, akkor meg te jelezz.

2018. nov. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!