Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ilyen esetben mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ilyen esetben mit gondoltok arról a srácról, aki régebben tetszett nektek?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult, de remélem érthetően meg tudom fogalmazni.

Szóval, ha néhány hónappal ezelőtt eléggé tetszett nektek egy srác, de ő nem foglalkozott veletek, és mondhatni véletlenül összejöttök a fiú legjobb haverjával, aki elsőre talán nem is tetszett annyira.

Ilyenkor mi van? Egyből el van felejtve a másik srác vagy mit gondoltok róla a továbbiakban, már semmit?



2018. nov. 16. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem szoktam pótlékként összejönni valakivel, ha egyszer összejöttem a haverjával, akkor nyilván beleszerettem. Ha pedig beleszerettem, akkor nyilván nem érdekel már semmi komolyabb téren az első srác.
2018. nov. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer fordult elő velem ilyen. Kicsit kellemetlen volt az első kiszemelttel 1társaságban lenni, hogy tudta, hogy tetszett nekem, de mivel már összejöttem a másikkal, akit végül megszerettem innentől kezdve totál érzelem mentes volt a dolog egy percig nem gondoltam úgy rá, mi lett volna ha...
2018. nov. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Véletlenül, hogy lehet összejönni?! :D
2018. nov. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha összejövök mással akkor már semmit nem akarok a másiktól.
2018. nov. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem, hogy akartok-e tőle még valamit :D hanem ő már nem is fog továbbra is bejönni?

Mivel eredetileg ő tetszett és nem az, akivel később összejössz.

Fiúként nekem nagyon kellemetlen lenne, hogy az első csajszi, aki elsőre igencsak tetszett továbbra is ott van mindig a közelben, még akkor is ha később összejövök a barátnőjével. Sőt, ha úgy alakulna, nem tartom kizártnak hogy a lány ha rám nyomulna nem csalnám meg a barátnőm hirtelen. Bár nem tudom 100%-így, nem voltam még szerencsére ilyen helyzetben.

2018. nov. 16. 17:57
 6/11 anonim ***** válasza:

Csak egy haverja a barátomnak aki régen tetszett,ennyi.


Gondolod a csaj felszedte a havert,hogy a fiú közelébe kerüljön,esetleg így felfigyel majd rá?

2018. nov. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem nem, egyáltalán. Nem gondoltam semmi ilyesmire. xD

Pusztán, hogy mire gondolhat.

2018. nov. 16. 18:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy kell véletlenül összejönni valakivel, aki nem tetszik nekem? Ha ettől a kerdestől eltekintünk: ha a srácot nem érdekeltem, minek foglalkozzak vele utána?
2018. nov. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem tetszik, de annyira azért nem tetszett mint a másik elsőre.
2018. nov. 16. 18:28
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért ez a kérdés sokat elmond a mai generáció párkapcsolati szokásairól. :D

Véletlen összejönni,... komoly, mély kapcsolatok, lelki összhang, hűség. ....

Sírva röhögök. :DDD

2018. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!