Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért van ilyen sok egyedüláll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért van ilyen sok egyedülálló anyuka, mert egy nő miután szül 1-2 gyereket nagyon gyorsan megöregszik, és a férje/pasija kiszeret belőle?

Figyelt kérdés

Nyilván fiatalon még nagyon sok nő néz ki jól, és kelendőek is a társkeresési piacon mint a cukor. De most, hogy férfiként már én is lassan 30 leszek, így már van néhány nő ismerősöm akik szültek már, és hát lehangoló mi történt a testükkel utána, és ez a változás rapid azaz nagyon gyorsan zajlott le. Egyik pillanatban még egy gyönyörű bombanő, aki virágzik, 1-2 gyerek után meg már úgy néz ki mint egy felpuffadt kínai szumós. Az ember alig hisz a szemének ilyenkor, döbbenet a köbön. Semmi nőiesség nem marad egyesekben, egyszerűen visszataszítóvá válik egy eredetileg nagyon is vonzó nő.

Csodálkoznak, hogy a férjük vagy a pasijuk, a gyerekük apja ezek után kiszeret belőlük és más nőt keres, lehetőleg a fiatalabb korosztályból? Most már értem miért van az, hogy a legtöbb 40-es férfi fiatal szeretőt tart, vagy fiatalabb nőért otthagyja az egész családot.


2018. nov. 24. 12:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
"nagyon gyorsan megöregszik": nem öregszenek meg nagyon gyorsan, hanem inkább a két fél közti kapcsolat alakul át negatívan, amit nem beszélnek meg sokan egymással.
2018. nov. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
15%
Ilyen a biológia. Minden egyes gyerek 3 évet öregít a nőkön.
2018. nov. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%

1, még nem vagy férfi a szó klasszikus értelmében

2, nem a feszes test a vonzó, hanem hogy apuka vagy netán anyuka -mert ilyen is van. maga mögött hagyhatja egy ajtócsukással a napi gondokat ami a gyerekekkel, a rokonokkal, egyáltalán a családdal kapcsolatos

2018. nov. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%

Azért van, mert a média sulykolja az emberekbe, hogy csak az értékes, aki vékony és extrovertált, a többiek húzhatják le magukat a wc-n.


Ha 30 évesen megütsz egy Bradley Cooper-szintet-direkte nem Banderast írtam színkombináció miatt- és még sportos is vagy, oké, beszélhetsz így a nőkről.


Off:

Emlékszel arra a kérdésre, amikor megkérdezte valaki, hogy normális, hogy a férje a szülés utáni rajta maradt 5 kg miatt cseszegeti?Na, ott írta egy női felhasználó, hogy addig nincs miért pattogni a magyar pasiknak, hogy a magyar nők inkább paktálnak le egy külföldivel, ha a terhesség után is csak a leánykori forma érdekli őket. És igaza is van. Úgyhogy remélem, legalább volt benned annyi, hogy kimaradtál ebből a "brühühü, a gonosz magyar nőknek külföldi broki kell" agymenésből, ha az előbb említett színésztől messze állsz kinézetre.

2018. nov. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
84%

Hagyjátok már, mit magyaráztok Lúzer Balázskának?:D Nézzétek már :


[link]

2018. nov. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%
Aki szerette azt a nőt, szeretni fogja szülés után is. Akinek meg csak egy ideális női alak volt a párja, csak az alakját szerette, az igen, lelép mellőle.
2018. nov. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok médium, de szinte látom magam előtt, hogy 2118-ban már lesz olyan technológia, amivel a férfiak is tudnak szülni, és akkor a gyakorikérdések 9.0.1-re feljön majd kérdező ük-ükunokája arra panaszkodni, hogy "waaaaaaah miért szeretnek ki a felszínes nők a párjukból, miután a férfi egy ÉLETET TEREMTETT A SAJÁT TESTÉVEL????? ezeknek a mai nőknek a szülés szentsége sem számít??" és akkor meg kell majd tennem... Vissza kell térnem a túlvilágról és el kell majd pusztítanom a Földet....


(Bár ha kérdező tényleg az #5ös válaszban belinkelt úriember, akkor akkor talán mégsem kell aggódnom a lehetséges leszármazottai miatt...)

2018. nov. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%
Pff, ez baromság. Én pl full ugyanúgy nézek ki mint szülés előtt. 55kg vagyok és voltam is..
2018. nov. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%
A válások 70-75%-át a nők kezdeményezik
2018. nov. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%

Nem.

Hanem azért, mert belefut egy ilyen felszínes jószágba, és egy életre megundoridik a komplett férfi nemtől.

Rájön, hogy sokkal boldogabb egyedül.


Főleg, ahogy a mostani férfiak kinéznek 30 felett....

2018. nov. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!