Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mikor felejtettétek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor felejtettétek el a gyermeketek apját?

Figyelt kérdés

Akik egyedül maradtatok terhesen, főleg az elejétől kezdve. Együtt döntöttünk a gyermekvállalás mellett, majd kiderült megcsal. 4 hetesen magamra maradtam. A terhesség alatt nem igazán jutott eszembe, de a kicsi már betöltötte az 1- et is. Folyton rá gondolok viszont mivel ismerem nem szeretném vele újrakezdeni csak túllépni rajta. Úgy érzem szeretem, minden tettétől függetlenül.

Hogyan lehetnék túl rajta? Vagy a közös gyermek miatt a kapocs megmarad? A kicsi nem hasonlít rá, sem külsőleg, sem belsőleg. Egyelőre.



2018. szept. 17. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem leszel túl rajta, mert amikor a közös gyerek elkezd rá hasonlítani, mert fog. Mozdulatok, beszéd, gondolkodásmód,szokások, reakciók, profil, tekintet, lelkivilág stb. kifejezés, akkor bármit is teszel ott lesz előtted.
2018. szept. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Ha nagyon szeretném, akkor megbocsájtanék és visszamennék hozzá.
2018. szept. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Megcsalt, nem keresett, és szereted? Fura.


Szerintem majd jön más. Akkor el fogod felejteni.

2018. szept. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az előző kapcsolataiban is félrelépett. Persze lehet momdani, hogy felelőtlen voltam. Csak úgy gondoltam mivel velem családot is alapítana nem lép félre.

Részemről nagy volt a szerelem, és reménykedem, hogy úgy lesz ahogy írod utolsó. Jön valaki majd.

Mindenkinek ment a zöld kéz.

2018. szept. 17. 16:13
 5/6 anonim ***** válasza:
En masnapra mar el is felejtettem.ajd jin egy paai aztan nem fog erdekelni az ex.
2018. szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 3 éves volt, mikor szétmentünk (én hagytam ott, nem részletezem most).

Utána voltak mindkettőnknek kapcsolatai, de 2 és fél évbe tellett, mire teljesen tovább tudtunk lépni (addig voltak azért köztünk dolgok).

Neki akkor lett egy komoly kapcsolata, ami először szar volt nekem, mert előtte szédített, de másrészt megkönnyebbültem, hogy többet nem köp bele a dolgaimba. Onnantól szűnt meg igazán minden. Másfél hónapra rá ismertem meg a jelenlegi párom, akivel azóta lett 2 közös gyerekünk, a nagylányom az exemtől meg most lesz 9 éves.

2018. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!