Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szinglikent boldog vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szinglikent boldog vagyok 30-askent, meg fogom banni 40-50-60 evesen?

Figyelt kérdés
Gyereket sem szeretnek. Ugy erzem mar evek ota, hogy boldog vagyok egyedul. De mi lesz, ha kesobb megbanom, amikor mar keso lesz. Tapasztalat valakinel? Akar megbanta akar nem vagy mas is aki igy erez?

2018. nov. 9. 08:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
50 évesen még nem voltam nős és egyáltalán nem érzem úgy hogy megbántam volna. Például mert a legfejlettebb nyugat-magyarországi régióban vagy Nyugat-Európában járva legkésőbb 1 napon belül összefutok egy szimpatikus barátnővel. Ráadásul külföldön például olyanokkal akiknek minimum gazdaságuk van és nem kell neki idegen helyre dolgozni járni plusz jól is él. Ha az 1950-es években nem lettek volna államosításokm hanem hazánk is szabad marad ahogy a többi nyugati ország, akkor ma 50 évesen nem lennék független hanem kb. 20 évesen gyönyörű feleségem lehetett volna. Köszönöm néked "kedves" hazám hogy elárultál.
2018. nov. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Nincs tapasztalatom, mert sosem vágytam arra,hogy egyedül éljem le az életem.


Az,hogy megbánod-e vagy sem, még Te sem tudod,és nem adhatsz más véleményére.


Ha vannak körülötted családtagok, barátok, akikre a jövőben is számíthatsz, vélhetőleg nem bánod meg.


Ha viszont alapjáraton magányos típus vagy eljöhet az az idő, élethelyzet, amikor megbánod,hogy így történt.Pl. egy betegség kapcsán, vagy akkor, ha nyugdíjas leszel, nem dolgozol, és egyszerre üressé válnak a napjaid.

Mert mindig remek kikapcsolódást, társat ehhez nem biztos,hogy fogsz találni.


Egyébként így most mi jelenti Neked a boldogságot? Amiben nem kételkedem, csak kérdés az,hogy hosszútávon ez a boldogságalap fenntartható-e.

2018. nov. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Ezt megmondani, Kb olyan, mintha a három hónappal későbbi időjárást akarnánk megjósolni... Ezt te magad sem tudhatod, ez maximum majd kiderül...
2018. nov. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig azt vallottam, hogy élvezd ki a pillanatot és ha vágysz valamire tedd meg. Fölösleges azon gondolkodnod, hogy meg fogod-e bánni. Már csak amiatt is, mert most biztos vagy benne, hogy nem szeretnél gyereket, tehát ezt magadra erőszakolni úgy, hogy mi van ha később bánnám egyszerűen nem lehet. Másrészről én amondó vagyok hogy inkább azt bánd, hogy nem vállaltál gyereket mint azt, hogy igrn, mert azzal egy másik életet tennél tönkre. Azt persze szintén lehetetlen megjósolni, hogy 50 évesen mondjuk fontos lesz-e neked az, hogy a sajátod legyen a gyerek, viszont örökbefogadni is simán lehet, ha épp rádöbbensz, hogy csak kéne egy gyerek.
2018. nov. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen ez attól függ milyen személyiség vagy. Ha egyedül is jól érzed magad, akkor nem fog rád magány törni, nem fogod azt érezni, hogy kimaradtál vmiből, mert úgysem vágysz rá. És szerintem ez tök oké, nem kéne bántani az embereket ezért, nem vagyunk egyformák.


De ha úgy nincs senkid, hogy közben éjjel nappal a rokonok seggében ülsz és az ő gyerekeiken keresztül próbálod pótolni a hiányt (ilyet is sokat láttam) akkor lehet meg fogod bánni. Vagy kutya/macska által stb.

2018. nov. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%

Nagyon ritka az a nő aki 40-45 éves korára nem vágyik gyerekre, családra.

Olyat sokat látni hogy 40-45 éves nők addig győzködik magukat hogy elhiszik hogy jobb hogy nem lett gyerekük.

A második feleségem (azóta ex) nem akart gyereket amikor még lehetőség lett volna rá. Aztán elváltunk de a kapcsolat megmaradt. Azóta az első házasságomból származó fiammal bánik úgy mintha az övé lenne, közös programok, együtt nyaralás. Szóval nem vallja be de nagyon hiányzik neki a gyerek


A nő barátom a vállamon sírta ki magát. Először nem akart gyereket. 40 évesen meggondolta, nem jött össze nekik sokáig, dokihoz ment aki közölte vele hogy elkésett, már nem lehet gyereke.


Szóval az ember arra született hogy kapcsolatban, családban legyen boldog és ne egyedül.

2018. nov. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Ne házasodj! Ezt nem poénból írom, ne akarj gyereket sem, foglalkozz csak magaddal. Rengeteg gyomorgörcstől és csalódástól véded meg magad. Hallgass rám!
2018. nov. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

#6 Szóval az ember arra született hogy kapcsolatban, családban legyen boldog és ne egyedül.


hülye általánosítás!


egy csomó családos, házas embert ismerek, akik kiba**ttul boldogtalanok, csak hát nincs más, nincs jobb, és kushadnak.


továbbá ne általánosíts, ne akard megmondani a tutit, h. minden családot alapítva lehet csak boldog.


7 milliárdan vagyunk, és különböző vágyakkal, és igenis van egy jelentős réteg, aki nem az álétalad (és a kormány) által propagált családi "mesétől" lesz boldog.

2018. nov. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Még ha később "meg is bánod", akkor sem szabad belemenni akkor, ha nem érzed úgy, hogy neked az kell.

Én pl. elviekben akartam saját családot, de akkor, amikor életkorilag optimális lett volna, nem találtam megfelelő partnert hozzá, most meg már idősnek érzem magam (noha még szülnek nálam kicsivel idősebbek is).

De visszatekintve "nem bántam meg", mert akkor és ott nem volt adott a lehetőség, és nem érzem azt, hogy egyedül ne tudnék boldog életet élni - ez az élet más, de ennek éppúgy megvannak a maga előnyei és szépségei, mint a családi életnek lett volna (mint ahogy a nehézségei is, de ez is igaz a családi életre is)

2018. nov. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem fogo megbánni, mert 40-50-60 évesen más már túl lesz min. 4 váláson.
2018. nov. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!