Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekes viszonyba kerültem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes viszonyba kerültem a szomszéddal. Eseteleg egy kis segítséget kaphatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Fuhh hát nem is tudom hol kezdjem talán ott, hogy Júlis végén új házba költöztünk a szüleimmel. A szomszédokat csak látásból ismerem, kivéve anyum ő elég jobba lett a szomszédokkal. 2-3 hete anyumék elmentek egy hétvégére meg testévrem se volt otthon (enyém volt az egész ház) és egy péntek délután volt én haza jöttem edzésről és már kezdtem volna zuhanyozni és alsónadrágban álltam a nappaliban (nem akarok nagyképű lennei, de tudom, hogy azért nézek ki valahogy 180 cm vagyok, 6 éves korom óta sportolok, 2 éve kondizok, elég sokat edzek.) És egyszer csak hallom, hogy kopog valaki meg, hogy már be is jött. Én meg kilpétem és a szomszéd lánya volt ott és valami csomagot hozott, akkor mutatkoztam be neki 10 percet beszélgetünk. Kellementelnül éreztem magamat, hogy így mutatkoztam ahogy, bocsánatot kértem, de ő csak azt mondta, hogy semmi gond, hogy neki nem baj. Egyfolytában mosolygott meg sokszor kereste a szemkontaktust, de udvariasan elküldtem végül. Miután elment 2 percre rá be is jelölt Facebokon, instán bekövetett én meg csak néztem. Akkor az nap este végig beszélgettünk, majd következő nap átjött (ő kérdezte meg, hogy átjöhet e beszélgetni) és az lett a vége, hogy elkezdtünk borozni, hát a vége az lett, hogy együtt fürödtünk meg együtt is aludtunk. És én mondtam neki reggel, hogy ez nagy hiba volt meg nem kéne ilyet többször és ő is egyet értett ezzel. De utánna lévő héten kedden és csütörtökön is együt voltünk (gratulálok magamnak -_- ) meg még azóta párszor. És most olyan helyzetbe kerültem, hogy anyum átakarja hívni őkat vacsorázni és hát, így lehet elég kellementlen lesz. Szóval most eléggé nagy gondokodásokban vagyok mióta ezt megtudtam. Esetleg, hogyan lehetne kevésbe kellemetlen?

Végül kiderült, hogy anyum nagyon jóba van a szomszédból mindenkivel.

A csajt előtte láttam már de semmit nem tudtam rólla (egy vársoban laktunk eddig is) Azóta szinte naponta beszélünk, a héten már én vittem sikolába is meg én is hoztam haza. A lány 18 éves Én meg 19 vagyok (fiú). Nem szetenék anyumnak egy ilyen szomszédi viszonyt tönkretenni. Segítséget kaphatok a problémámra?



2018. nov. 24. 13:17
1 2
 1/16 Bence_ ***** válasza:
73%

Most mi bajod van?

Jól éreztétek magatokat, ennyi.

Miért ne lehetnél vele jóban, vagy jarhatnátok?

2018. nov. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De én nem szeretnék kapcsolatot. A bajom meg az, hogy mégis, hogy nézek majd rá ezek utá? Hogy "szia este jössz?" Ez az amit nem szeretnék.
2018. nov. 24. 13:28
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
De már kapcsolatban vagy vele.
2018. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Járni nem akarsz vele, mert nem akarsz kapcsolatot, szomszéddal még úgysem, erre többször lefekszel vele. Nem értelek, tesa.
2018. nov. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
Nem értem mi a bajod.Én is lefeküdtem párszor a szomszédommal,ugyanolyan haverok maradtunk.
2018. nov. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Minden alkalom után mrgbeszéltük, hogy nem lesz több ilyen. És valahogyan mindig lett.
2018. nov. 24. 13:48
 7/16 Bence_ ***** válasza:
76%

Ugyan úgy csillogó szemmel mint amikor szexeltél!

Mitől félsz?

2018. nov. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem rég írt, hogy vacsora előtt nem e megyek át filmetnézni.
2018. nov. 24. 14:34
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
korban az anyád lehetnék, és így írom, hogy te teljesen hülye vagy:)
2018. nov. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tényleg mem tudom, hogy mit kéne csinálni. Mert ha összejövünk és netán szakítunk akkor meg őt kéne néznem a szomszédban? Áhhh lehet tényleg az vagyok.
2018. nov. 24. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!