Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghíztam és a barátnőm azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghíztam és a barátnőm azt mondja jobb ez így. Tényleg lehet, hogy így gondolja?

Figyelt kérdés

181 centi vagyok, és 90-ről 101 kilóra híztam az utóbbi időben. Főleg a pocakom nőtt meg. Eddig is vaskosabb voltam, most meg képzelhetitek...


Miért mondja, hogy jobban tetszem neki így? Csak udvariasságból vagy lehet hogy tényleg? Más lány is gondolkodik hasonlóan?


Ha valaki mondana véleményt képről privátban, azt is megköszönöm.


22F



2018. nov. 24. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem küldhetsz képet :) N
2018. nov. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Könnyen meglehet, hogy így tényleg jobban tetszel neki. Sok nő él-hal a mackós alkatú srácokért. Nincs ezzel semmi gond. :)
2018. nov. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Örül neki, mert így drasztikusan csökken az esély hogy meg fogod csalni.
2018. nov. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az van, amit a 3-as ír.
2018. nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
gondolj bele: mi mást mondhatna, ha megbántani nem akar?
2018. nov. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az van, hogy a csajnak szerintem komoly önértékelési problémái vannak. Szóval így biztosabb, hogy nem kóborolsz el, mert kevésbé vagy versenyképes.


Menj el edzeni, heti 3x40 prec kardió és rendben leszel 1 hónapon belül. 101 kilóval hogy tudsz egyáltalán szexelni? Én 5 prec után kidöglenék.

2018. nov. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet szívesen mondok valódi véleményt. :)
2018. nov. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ajándék lónak ne nézd a fogát ;) legalább azt ehetsz és amennyit akarsz.
2018. nov. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!