Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghíztam, és nem tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghíztam, és nem tudom, hogyan mondjan el a páromnak?

Figyelt kérdés

1 évre kimentem külföldre. A párommal távkapcsolatban voltunk. Amíg kint voltam, addig rengeteg tésztát ettem. Így 20 kg pluszban vagyok (164cm 54kg voltam). És egy hónap múlva haza megyek és nem tudom, hogy mit csináljak.

21/l


2017. okt. 29. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem skyepoltatok vagy látott rólad azóta képeket? Mert akkor úgyis tudja.


Egyébként meg mégis mit tudnál tenni? Amennyit tudsz most egy hónap alatt próbál lefaragni és ennyi. Nincs csodaszer, ami leszed rólad 20 kilót egy hónap alatt.

2017. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Hát drágám, örülhetsz, többet kapsz belőlem.
2017. okt. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Skypoltunk, de mindig a válamtól fölfelé látott. #2 ez viszont jó :D
2017. okt. 29. 18:19
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Így jártál. F_sznak zabálsz annyit.
2017. okt. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Talán erre előbb kellett volna gondolni és elkezdeni fogyózni. Amúgy meg kezdj diétázni és mondd el minél előbb. A srác meg jó nagy barom lehet, ha a fejedből nem tűnik fel neki, +20 kiló az rengeteg...
2017. okt. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7%
Lehet lepontozni, de én nagyon kiakadnék. Mert titkoltad! De adnék még egy esélyt, hogy minnél gyorsabban leadd a 20- ast. Gyors eredményt várnék el, ha nem látnám az akaratot, eredményt elhagynálak...ez van.
2017. okt. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz, ha HETENTE megkérdezed, akkor attól lefogysz vagy mi? Ugyanazok a válaszok érkeztek mint pár napja, szóval inkább tornázz a gépezés helyett!
2017. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficites diéta. 4 hónap alatt leadod.

Mondd el neki, mi mást tehetnék?

2017. okt. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

:O

Nem tűnt fel +10 kiló után, hogy híztál?

2017. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!