Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb megoldás?

Figyelt kérdés

Tegnap rám írt egy srác, aki nincs meg ismerősömnek és személyesen sem ismerjük egymást, hogy maga se tudja hogyan talált rám, de szimpatikus vagyok neki és jó lenne, ha megismerhetne, stb...

Nekem ugye nem tetszik és nem is szeretnék vele ismerkedni.

Ti fiúként várnátok a választ akkor is, ha visszautasítás, vagy inkább hagyjam "figyelmen kívül" az üzenetet és egyáltalán ne adjak visszajelzést neki?


2018. nov. 24. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Félsz attól, hogy belegázolsz a kicsi lelkébe? Normálisan és udvariasan is lehet közölni, hogy nem szeretnél ismerkedni vele :)
2018. nov. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Írd meg, hogy nem akarsz ismerkedni, aztán tiltsd le.

Legközelebb meg állítsd be, hogy csak az írhat, aki ismer.

2018. nov. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Kedves xy. Nem szeretném, hogy feleslegesen várd a válaszom. Az az igazság, és ezt ne vedd bántásnak kérlek, hogy nem téged kereslek. Sok sikert a párkeresésben. Szia!"


Aztán tiltás.


Amúgy a helyedben nem tiltanék le minden ismeretlen üzenetet, hátha egyszer egy szimpatikus sráctól fogsz hasonló üzenetet kapni :)

2018. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

#2-es: Hol lehet beállítani? Már mindenhol kerestem, de sehol sem találom

2018. nov. 24. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!