Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett egy paraszt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett egy paraszt egy eddig kultúrált, intelligens, normálisnak hitt lány?

Figyelt kérdés

Volt a környezetemben egy kedves, cuki csaj, úgy különösebben nem fordítottam rá nagyobb figyelmet, nem vagyok röptében a legyet stílusú férfi, plusz a magánéletemben is volt 1-2 dolog, ami miatt nem nyomultam több lányra, csak ezt nem teregetem ki mindenki elé.

Visszahallottam, hogy lenyomorékozott, mert hogy ő egyértelmű jeleket adott, és én nem hívtam el sehova, pedig biztos tetszik nekem. Nem tudom mire gondolt egyértelmű jelek alatt, köszönni szokott, meg egyszer odaült 2 mondatot beszélni. :D

Ha ekkora sértettséget okoztam neki a semmivel, akkor gondolom valamilyen érzelmek lehettek benne. Gondoltam, hogy elhívom valahova megbeszélni, de ilyen nyomorékozás, fogyatékosozás, b***zás után nem tudom, hogy ilyen primitív lánnyal akarok-e egyáltalán valamit.

A legdurvább az volt, amikor azt mondta, hogy összeszed valami gazdag öregembert inkább, az legalább talpraesett, de gondolom ezzel csak idegesíteni akart csak. Plusz a baráti körét is teljesen megváltoztatta, ilyen címeres r***kkel kezedett el barátkozni, akiket régen nagy ívben került.


2018. nov. 25. 01:29
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
kinek kéne egy ilyen ostoba, álszent szűzk_rva?
2018. nov. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

Ne foglalkozz vele, fiúban is ismerek ilyet. Simán a saját problémáját vetíti ki rád. Ergo ő a nyomorék.


Egyébként ezek nem jelek tőle, ezek szinte semmik se voltak. Simán egy gyáva, kétszínű féreg az ilyen nemtől függetlenül. Fél kinyilvánítani az érzéseit, az akaratát, és ilyen bután tudja csak lereagálni.


Személyes példa: Van egy nagyon társasági srác ismerősöm, akinek bejövök. Látszik rajta, plusz mindig azzal van elfoglalva, hogy kivel feküdtem le meg kivel nem. Van-e épp barátom vagy nincs. De arra már nincs esze se töke, hogy odajöjjön hozzám vagy legalább írjon nekem valamit fb-n, ha már ennyire nyuszi.


Helyette elkezdett kerülni. Hát jó. Ő akart engem, akkor ő tegyen lépéseket.


Ellenben aki engem érdekel, az iránt én kezdek el érdeklődni és elhívom valahová.


De sokan ehhez gyávák.


24/N

2018. nov. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyözödj meg személyesen, amíg visszahalasz valamit, addig annak lehet millió egy kivitele és jóakarója.
2018. nov. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt valakitől hallottad vagy konkrétan ő mondta a füled hallatára?
2018. nov. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van olyan, amikor kiakad teljesen az ember leánya. Majd lecsillapodik.
2018. nov. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na ez marhaság amiről beszélsz.1valaki mondha h hallota h ő azt mondta valakinek hogy....Mi van????Érted h itt azért az információ igen igen sérül füleken és szájakon keresztül és a végén tök más lesz.Szóval miért nem mész oda a csajhoz és rendezed le vele az ügyet.Meg tudod ez olyan h ha most mégis átmenne hozzád és fuu de nagyon össze jönnétek nem győznél írni az adminoknak h tüntessék el ezt a kérdést..


De egyszerüsítem...ő ugy érezte egyértelmü jelzéseket kaptál és láttad h zöld az út ..de te ezt hidegen hagytad.Kb mintha éppen el hívtad volna randira ő meg elkezdene a fákról beszélni.mintha meg se hallotta volna amit mondtál.Na te se úgy fogod elő adni a történetet ,h jaj de be égtam sose fogok felérni az ő szintjére,még a fák is fontosabbak és érdekesebbek mint én...stb...hanem szépen a srácoknak elmeséled h micsoda egy öntelt krv-a ez a lány.MEg h biztos nem vagy elég gazdag vagy nincs bmw-d..De az igazság az h csak savanyú a szöllö és a fél karod oda adnád érte.

2018. nov. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

szöllö :D

A fél karomat, hogyne...Ma is pofákat vágott, amikor meglátott. Sértettségből. Mintha egy 14 éves tinilány szintjén lenne.

2018. nov. 25. 17:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy egyebet nem vágott.
2018. nov. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%

Magyarán normálisan még nem beszéltél vele erről, nem tőle hallottad a dolgokat hanem közvetítőn keresztól, de már megy a kavarás hogy miattad vág pofákat amiért nem vagy vele.


Nem a tini párkapcsolatokba akartad ezt véletlen kiírni?

2018. nov. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyerekes viselkedes, sertett ego, vagy amugy is paraszt, csak megjatszotta magat, mert szeret teged.
2018. nov. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!