Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lenne helyes így folytatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne helyes így folytatni igaz? Csak én vagyok ilyen férfiak gyöngye?

Figyelt kérdés
A lány kb tökéletes lenne hozzám.Okos vicces, kedves,imádnivaló nőszemély.Ha egy évvel korábban találkozunk tuti beleszeretek.De most egy rohadt körülmény miatt nem megy.Ő kimondta ma hogy szeret,de tudom hogy nem lenne korrekt folytatni ha nem tudom rendesen viszonozni az érzéseit.Akivel beszéltem erről azt mondta hogy hülye vagyok ha elengedem és tudom hogy ebben is van igazság.De nem akarom kihasznàlni,és nem tudom hogy idővel beleszeretnék e.Férfiak akik voltak hasonló helyzetben?

2018. nov. 25. 01:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Tisztességes vagy. Engem sok fájdalomtól megkímélt volna az exem, ha ezt így kimondta volna már az elején...
2018. nov. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi az a körülmény egyáltalán? Ha még csak az ismerkedés elején vagytok ennyi alapján adj neki esélyt, ha már egy ideje randiztok és még mindig nem vagy benne biztos, hogy bele tudsz-e szeretni akkor viszont zárd le minél előbb.
2018. nov. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Egy másik lány,de ő sajnos beteg és személyisége ritka rossz.Ìgy akkor sem lennék vele ha most nem neheztelne rám.

Azért tépelődöm,mert most tartunk ott hogy hivatalosan is együtt ha együtt.Szeretem de nem tudom hogy ez átalakulhat e idővel szerelemmé

2018. nov. 25. 01:58
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Mi a francnak agyalod túl a dolgokat? :D

Szeretsz vele lenni vagy sem? Ha igen, akkor legyél vele, ha nem, akkor ne. Ennyi.

2018. nov. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Másba vagy szerelmes. Hagyd békén ezt a lányt!
2018. nov. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A szerelem idővel szeretetté szelidül. Ez a dolgok normàlis menete, viszont ezt sokan nem tudják elfogadni és jön a sok rossz kifogás meg a félredugdosás. Én 15 éve vagyok együtt a barátnőmmel. Ő szerelmes volt belém 4-5 évig kb, aztán elmúlt a nagy izzó szerelem. Megbeszéltük és kiválóan elvagyunk. Nagyon jó érzés szerelmesnek lenni, de a múlandóságát nagyon kevesen tudják kezelni-feldolgozni. Mond meg neki, hogy szerelmes ugyan nem vagy, de adnál magatoknak egy esélyt, mert ebben van annyi részedről is, hogy tartós kapcsolat legyen. Az idő és a magatartásotok pedig úgyis rendezi majd a dolgokat.
2018. nov. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem a kérdést? Van egy "okos, tökéletes, hozzád illő lány", aki szeret, de nem lehetsz vele egy "beteg, ritka rossz személyiséggel rendelkező" másik lány miatt? WTF?
2018. nov. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pedig sima ügy. Van egy hisztérika barátnője, akit ezzel a tüncivel csalt, és most fel kéne vállalni, hogy mit csinál. De itt se megy, név és arc nélkül.
2018. nov. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak a szokásos, a jó helyett a rossz kell. De az jó ha nem hitegeted.
2018. nov. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#8 Nagyon mellé.Ilyesmiről szó nincs.
2018. nov. 25. 07:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!