Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, de miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de miért érzem hogy zaklatom?

Figyelt kérdés

Az egész kezdődött egy SMS-el, amit megköszönt.


Beszélgettünk egy jót utána, ami nem volt annyira jó, mint előre elterveztem, de mégis jobb volt, mint egy szimpa beszélgetés :)


Aztán annyi. Ő ilyen érzelmileg zárt csaj, én nekem meg fontos a megerősítés.


Ezután megint akartam SMS-t küldeni, de féltem, hogy zaklatom.


A probléma az, hogy nekünk már volt előéletünk, és nehezen bízok meg benne (de megtudok) + nem mindig az az egyértelmű rajta, amit mutat.



2014. jan. 4. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt előéletetek? Ezt nem igazán értem. El tudod magyarázni?
2014. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

gyerekkorunkban 12-13 évesen tartósan szerettük egymást, csak kicsik voltunk. Meg gyerekek.


Aztán lett egy kapcsolata 15 évesen.

Most 19 évesek vagyunk. Ő még mindig másképp kezel, meg forr is a levegő, ha csak állunk egymás mellett, hogy nem szólítjuk meg a másikat, szóval ezek a dolgok még megvannak.


De ez bonyolult és hosszú sztori.

2014. jan. 4. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:
És van most barátja kedves kérdező?
2014. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha zárkózott a lány, akkor kitartóbbnak kell lenned, és kezdetben beérned visszaigazolás nélkül. ha meg sms-ben kommunikáltok (ami szerintem nem szerencsés, de ez van), akkor csak úgy küldj neki sms-t, ha az előzőre válaszolt, akkor biztos nem zaklatod. És adj okot rá, hogy válaszoljon! Ez igaz más üzenetekre is, pl. e-mail, ami jobb az sms-nél, mert több betűt is írhatsz, amiben jobban el tudod magyarázni neki, mit gondolsz, és marad hely arra is, hogy kérdezz, vagy valami, amire reagálhat.
2014. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nincs barátja, de folyton az jár a fejemben hogy állandóan valakivel flörtöl.
2014. jan. 5. 15:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Tehát akkor hadilábon állsz a bizalommal, nem?
2014. jan. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

okom van rá.


Sokszor csinálta azt, hogy napról napra közeledtünk, aztán x idő után elkezdett pasizni mással is.


Aztán abból nem lett semmi, megint keresett aztán megint nem.

2014. jan. 6. 19:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem így nem kéne, hogy "ha nincs ló, akkor jó a szamár is...." De hát ezt végül is te tudod, érzed hogy a számodra mi a legjobb döntés.
2014. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nem, ő 2 hét alatt elvárja hogy történjen valami, különben nyuszi vagyok. ezért nem zár el, más pasikat sem.


meg az érzés magában. tudom hogy ez a ló szamár esete, de az hogy mindig visszafordul naívan nézve mintha többet jelentene.

2014. jan. 6. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!