Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is szeret? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szeret? Vagy már nem annyira?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval, a barátommal amúgy minden jó lenne, de mostanában neki is meg neki is nagyon stresszes ez az időszak, főleg az egyetem miatt. Nehéz összehozni, hogy találkozzunk meg nem olyan igazi romantikus találkozók ezek. Például van, hogy tanulásban segítünk egymásnak, ha tudunk. Egyik nap tanultunk együtt de ennyi fért bele a délutánba. Egy másik nap kifejezetten azért találkoztunk, hogy nekem segítsen valamiben, meg sütögettünk aznap. Ennyi volt a program. Egy harmadik nap meg elment velem vacsorázni, de szerintem már akkor is elég fáradt volt. Szóval szerintetek ha már nem olyan romantikus velem mostanában, az még nem feltétlenül rossz, ugye? Tudjam be ezt egy zsúfolt időszaknak és ennyi?


Különben segít nekem ha kérem, vagy felajánlja magától nem sajnálja rá az idejét, akár fáradtan. Meg hiába van sok dolga, próbál szakítani időt az enyémre is. Csak a romantikus találkozások tűntek el egy kicsit illetve nehezen sikerülnek. Olyan is volt, hogy későn keveredett haza az egyetemről és ezért nem ő keresett, hanem én őt, hogy tudjam hol van már vagy nincs-e valami baja. De ez egy kivételes eset volt. Meg, amikor együtt tanultunk vagy vacsoráztunk, akkor is fáradt volt.(Közvetlen előtte volt egy nehéz órája meg amúgy is) A közös vacsoráink a legjobbak, még azokban van a legtöbb "romantika". De például ma este se írt, pedig szokott meg mikor későn keveredett haza az egyetemről, akkor ugyan beszéltünk, de látszott, hogy fáradt és nem is nagyon kérdezte milyen napom volt vagy valami.Mikor korábban beszéltem neki erről, hogy ez valahogy nem jó, akkor volt az, hogy direkt elvitt étterembe, ahol együtt vacsoráztunk, meg mikor kérdeztem, hogy velem van-e baja, mondta, hogy nem csak ez egy ilyen pár hét.


2018. nov. 25. 19:06
 1/3 A kérdező kommentje:

Próbálom azt értékelni, amit tesz értem, és nem azért lecseszni, amit nem. Például gondolom az fontos, hogy számíthatok rá, segít nekem a saját elfoglaltsága mellett is meg hogy fáradtan is megcsinál nekem dolgokat vagy elmegy velem valahova.


Szerintetek is szeret, helyrerázódik ez még? Például ha nem lesz ennyi dolgunk folyton.

2018. nov. 25. 19:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindig lesz dolog egy normális ember életében :) majd jönnek a gyerekek és nem feltétlen fogsz tudni kiruccanni vacsizni se max otthon jó pár hónapig. Sztem nem abban van a romantika, hogy programoztok... Van amikor meg kell állni és ha fáradt nyűgös az ember otthon össze bújni. Ebben amit leirtal én ugy gondolom semmi baja veled...
2018. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megértő választ! Az otthon összebújás ellen sincs kifogásom, de nem lakunk együtt a barátommal, így az nem mindig megoldható.
2018. nov. 25. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!