Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zaklat a volt párom s sms...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklat a volt párom s sms ben, hogyan akadályozhatnám meg?

Figyelt kérdés

A céges telefonomra már négy hónapja kapom az üzeneteket smsben és már nagyon ki vagyok tőle! A telefonom nem tudom csak úgy lecserélni hiszen a munkámhoz kell és a partnerek nem tudnának elérni! De a tőle jövő görény üzeneteket és zaklatásokat nem tudom megakadályozni, idegileg kivagyok, és a munkámban is zavar! Mit tudok tenni, a rendőrégi feljelentés nem biztos hogy megfelelő mert nem komplett az ürge!

Köszi


2010. jún. 26. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
próbáld meg a szolgáltatódnál letiltatni a telefonszámát
2010. jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

csak annyit kell tenned hogy ne irjal vissza neki,vagy ne valaszojjal a telefonra,de ti nok ezt nem turitek meg,akkor hadd zaklasson tovabb.


clyde88

2010. jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hónapokig nem irtam vissza hátha leáll, de csak küldi, napi 5 smst is, legutóbb már nem birtam és visszairtam.

Nem ehetem meg a telefonom hisz céges! Csak a bejövő hivást tudom letiltani, de hát smst küld!! Bejövő smst meg csak úgy tunám letiltani ha az összes többi bejövőt is!

2010. jún. 26. 17:07
 4/8 anonim ***** válasza:
és akkor mi van ha sms-t ír??engem napi 150 sem hatna meg.gépeljen sokat.....
2010. jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ne is olvasd el az smseit mert csak felidegesíted magad, ahogy megkapod töröld!

ha te nem reagálsz egy idő után megunja!

2010. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondd el a főnöködnek, hogy mi a gond, zavar a munkában is stb. és kérj egy új telefonszámot. Régi fontos ügyfeleknek meg küldd el ezt a számot is. Remélhetőleg nem szerzi majd meg.
2010. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
cseréld le a telefonszámod -_-
2010. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Új szám vagy rendőrség, mást nem nagyon tehetsz.
2010. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!