Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülőként nyitottatok már rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülőként nyitottatok már rá kényes helyzetben a gyereketekre?

Figyelt kérdés

Hogyan reagáltátok le, nemet is írjatok.


N



2018. nov. 26. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Haha ,rank nyitott mar az exem anyukaja,hat mit is mondjak Szerintem neki cikibb volt mint nekunk.Napokig kerult,es mi is ot.
2018. nov. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem nem volt még ilyen. Nálunk szokás kopogni.
2018. nov. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a szex téma sosem volt tabu. Egy gyereknek informálódnia kell ezekről a dolgokról és az a lehető legrosszabb, ha ezt az internetről/barátoktól teszi. Nálunk sosem volt ciki kérdezni, persze nyilván a gyerekben benne van ez, hogy azért csak gáz ezt anyuval apuval megbeszélni, de úgy gondolom az emberek felfújnak egy teljesen természetes ügyet. Én kislányként korán érő típus voltam már 12 évesen foglalkoztatott a szex(azért olyan korán még nem tettem meg, 18 éves voltam mikor megtörtént) és végeztem önkielégítést. Ez egy olyan dolog amiben nincs szégyellni való. Éppen ezért tisztában vagyok vele, hogy hiába szeretném, ha a gyerekem minél később kezdene ilyesmikbe ezt sajnos nem én döntöm el és azzal csak elrontom, ha azt érzi, hogy ez rossz dolog. Rányitni még nem nyitottam rá így, de ha azt tenném akkor sem csinálnék belőle ügyet, visszazárnám az ajtót és békén hagynám. Amúgy is úgy gondolom, ha a gyerek bezárkózik a szobájába megilleti a magánszféra szóval minimum kopogok mielőtt bemegyek.
2018. nov. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elso vagyok,nem kopogott csak ugy bemyitott hajnalban,a kutyat kereste:)
2018. nov. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Vissza kell zárni az ajtót. Így reagálnám le. Ő dulguk. Max viccesen megkerdezném, hogy védekeznek e megfelelően. Szerelmesek. Ez meg az élet része.
2018. nov. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lenyeg ,h nem kell ezt tul gondolni.Viselkedj termeszetesen.
2018. nov. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!