Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, elfogadható lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, elfogadható lenne számotokra így egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Adva van a pasi.


35+ -os.

Elég jó munkája és ezzel elég jó fizetése van.

Nem egy "Bredpit", de odafigyel a külsejére.

Tehermentes, jó környéken lévő háza és kocsija van.

Nem iszik, nem drogozik, nem csajozik, nem játszik.


Az életed olyan szakaszaiban is melletted állt, amikor még a szüleid is elfordultak tőled, és még akkor is segített, amikor már azt hitted nincs kiút. Szeret, és ezt úgy bizonyította, ahogy nagyon kevés ember tenné.

Szeretné, hogy összeköltözzetek, de van 2 kikötése!


1.: SOHA nem vesz el!

2.: SOHA nem kell gyerek!


Ha felhozod a házasságot/gyereket, vagy pláne terhes leszel, akkor menned kell! Fizeti a gyerektartást, de SOHA nem akar látni benneteket.



Ez a 2 kikötés nem csak neked szól, minden kapcsolatában ez volt az alap kérése.


TE mit lépnél?



2018. nov. 26. 11:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha házasodni szeretnék és gyereket, akkor szakítanék.

Ha ugyanígy gondolnám, akkor maradnék.

2018. nov. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is lenne egy 3. Feltételem.

SOHA nem dughatja belém a farkát. A gyerekhez ugyanis ketten kellenek, nem egyedül a nő akarja vele szívatni a férfit. Csak hárítja a felelősséget.

Ez a gondolkodás tőlem rettenetesen távol áll, úgyhogy pát intenék.

2018. nov. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem akarok sem házasodni, sem gyereket. De olyan emberrel sem akarok élni, akivel 1) vannak tiltott témák, amik miatt kidob, 2) terhesen elküldene. Pedig magamtól szaladnék abortuszra, de ez a hozzáállás nekem nem jön be.
2018. nov. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Az elsőnél ezt nem lehet jobb választ adni.


Ha nem kell se házasság, sem gyerek, akkor mond meg neki, hogy köttesse el magát és kész.

2018. nov. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Ergo nem bir felelosseget vallalni. Lehet ezt szepiteni sajat lakassal meg hasonlokkal, de edeskeves ez. Biztosan nem jonnek ossze ilyen ferfival. Ha szexelni akar, vallalja a kovetkezmenyeket. El sem tudom hinni, hogy kepes lenne kidobni a kozos gyerekukkel terhes parjat... Gerinctelen egy viselkedes.
2018. nov. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%
Ennek amúgy is ilyen negatív felhangja van. Hogy lehetsz az aktuális bentlakó házvezető nő, de semmi végleges elköteleződés, nagyon ne csomagolj ki arra a kis időre...
2018. nov. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
15%

Hogy megugrott a szülési/házasodási kedv lányok!

32/f

2018. nov. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%

7: Tévedsz.

De úgy ki akar összeköltözni, hogy nem vállal felelősséget és csak rövid ideig vagytok együtt? Eddig se lehetett sok tartós kapcsolata, hát így nem is lesz.

Ez meg annyira dedós, hogy a terhességről csak a nő tehet. Nehogy teherbe ess, irgumburgum...!


Fel nem fogom, miért nem csináltat vazektómiát, ha ez a legnagyobb félelme.

2018. nov. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

Nekem pont jó lenne,házasságot és gyereket se szeretnék.Mondjuk nekem nem is lehet.

Az anyagi háttere a férfinak annyira nem érdekel.

2018. nov. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%

A kérdésben nincs, hogy nem vállal felelősséget és hogy rövidtávú, csak ne szüljön a nő és ne akarjon esküvőt. Művileg beddővé tenni meg ha jól tudom, csak akkor tennék, ha lenne gyereke.

Csak fura így látni, hogy ha egy férfi nem akarja ezeket, akkor már a futottak még kategória, pedig ez a két dolog mindkét félnek felelősség.

32/f

2018. nov. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!