Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vagytok ti is úgy vele hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagytok ti is úgy vele hogy csalódtatok a férjetek segítőkészségében otthon az évek alatt?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem hogy kitakarítson, vasaljon, mosson főzzön stb. Mindent én csinálok. Nulla hozzájárulása van a háztartási dolgokhoz. A szemetet nem vinné ki.. Kérem vigye ki de addig halogatja amíg már kidől belőle a szemét... na mindegy. Hanem vettünk egy házat nemrég és sok a csinálni való rajta. 122 nm-es 4 hálószobás ház. És minden rám hárul. Glettelés, csiszolás, kifestés.. kérem hogy csinálja de nem. Tv-t néz vagy elmegy itthonról kávézni 2-3 órát. Szóval nem láttam benne ezt a nagy lustaságot mielőtt saját házunk lett! Ti tapasztaltatok hasonlót az uratokkal? Már olyanok a kezeim mint egy kőmüvesnek lassan!
2018. nov. 26. 15:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem. A férjem lakótársakkal ugyan, de önállóan élt, mielőtt összeköltöztünk volna, így számára természetes, hogy a háztartás ugyanannyira az ő dolga is, mint az enyém és az is, hogy semmi nem csinálja meg saját magát.. Ha nem ilyen lenne, rég nem élnénk együtt, nem lennék hajlandó senki cselédje lenni.
2018. nov. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon-nagyon javaslom neked a Titkos Tanácsok Nőknek nevű facebook csoportot (és az ott szervezett tanfolyamot). Tudom, gagyi neve van, de nekem teljesen megváltoztatta a kapcsolatomat. A férfiak máshogy gondolkoznak, náluk nem tudsz semmit elérni azzal, hogy folyton kéred, hogy vigyék le a szemetet. Teljesen más kommunikáció az, ami eljut az agyukig, szemléletváltás kell.
2018. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
55%

na, én biztosan nem kőműveskednék, hanem szépen húznék vissza a városba egy albérletbe, amíg meg nem csinálja a házat.


mondjuk minden nap vinnék neki ki ebédet, hogy bírja a melót.

2018. nov. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%

Nem. A háztartásban, főzés, mosás, takarítás keveset segít, de mindent megszerel, minden problémát megold. Bármi elromlik, tudja a megoldást, vagy már intézi is a szerelőt.


Van olyan barátnőm, akiknél a ő, a nő szerel, felújít, stb., a férje a régi típusú értelmiségi, viszont nagyon jól keres, így elég kényelmes életet biztosít.

2018. nov. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem zavart eddig hogy mindent én csináltam, kicsi lakásban éltünk rendbe tudtam tartani szépen pedig van 2 pici gyerek is.. csak ez az “extra” ami van az új házzal ez már rengeteg! Úgy érzem elsüllyedek, nem látom a végét a teendőknek. Márciusba költöztünk be de a kifestéssel még mindig nem vagyok kész a felső emeleten.
2018. nov. 26. 15:45
 6/25 anonim ***** válasza:
95%

Az enyém úgy nőtt fel az apja mellett, hogy építőiparban dolgozott, vállalkozóként. Mindent megcsinál a ház körül, egy komplett felújítást. De ha kell, el is mosogat, vagy megfőzi az ünnepi menüt. Ezért szerettem bele, mert nem elveszett ember, és szorgalmas is.

Az exem volt ilyen. Többek között ezért is ex... Volt, amikor megígérte, hogy elmosogat, minden nap elmondta, én meg kivártam. 4-5 nappal később kérdezte, mi ez a büdös a konyhában. De volt, hogy megegyeztünk, kinek mi a dolga. Bevállalta, hogy kiviszi a szemetet. Nem sokon múlt, hogy egy vita alkalmával ne dobjam a szoba közepére a kukát.

Mellette én tanultam meg mindent: glettelni, villanyt szerelni, fát hasogatni, elvégzem az összes férfi munkát ugyanúgy. Hamar rá is jöttem, hogy az exemre semmi szükségem, legalább nem kéne mindig főzni meg takarítani.

2018. nov. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

ezek szerint a kis lakásban is mindent egyedül csináltál.


könyörgöm, miért gondoltad, hogy a kertesben majd másképp lesz?


egyébként nem csalódtam a férjemben. előttem jó ideig egyedül élt, és nem ette meg a kosz, és éhen sem halt.

2018. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

Nekem mindig egyértelmű volt, hogy segítek a barátnőmnek a ház / lakás körül. Nem cselédre volt ugyanis szükségem, hanem társra.


Vannak, akik cselédet kerestek és találtak, úgy tűnik, a férjed sajnos ilyen. Próbálj vele beszélni (bár aki cselédnek tartja a másikat, az nálam eleve bukó), más út nincs. Ha évek óta így megy a dolog és ő ezt megszokta, harcolni fog ellene. Szomorú, hogy alapvető dolgokért kell megküzdened a férjed ellen, de ha nem akarod, hogy életed végéig cselédként tartson, nincs más választásod.

2018. nov. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Cselédnek tart és szerintem nem is szeret téged.

Én nem csalódtam még a páromban,aki 3pp ráér,megcsinálja amit kell

2018. nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyban függ attól, hogy valaki milyen környezetben nőtt fel. Ahol anyuka gürizett, kiszolgálta apukát, apuka meg sörrel a kezében a meccset nézte, ott a gyerek is ezt a mintát viszi tovább. Én pl. sosem láttam apukámat takarítani, viszont mindig mindent megszerelt, felújított, rendben tartotta az udvart. A férjem elé is mindig elé tették az ételt, náluk sem végeztek házimunkát a férfiak, de a házban és körülötte minden meg volt oldva. Nekünk bejött ez a felállás, mindenki azt csinálja, amihez jobban ért.
2018. nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!