Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Miért most keresett meg az exem? Extrém sztori

Figyelt kérdés

Az előzményekről:


Volt egy kapcsolatom pár éve 2-3, de nem volt komoly hivatalosan együtt sem voltunk de mégis mint egy pár úgy éltünk. Megmondom őszintén akkor voltam a legboldogabb amikor ezzel a sráccal voltam, aztán jöttek a "problémák" hogy többre vágytam, családra házra babára. Ő drogozott (könnyű drog hebe hóba). Mondtam neki hogy többre vágyok valami történjen vagy menjünk külön utakra mert ezt így nem lehet. Igazából nem mondott semmit rá akkor a lényeg hogy szét váltunk hiába hianyoztunk egymásnak stb jobban akartam már családot.


Nem sokra rá munkahelyet váltottam, megismertem egy srácot (akkor már nem beszéltünk az exem el) mindegy jól meg voltunk hamar össze költöztünk albérletbe utána házat vettünk majd terhes is lettem. (mindez 2 év alatt lehet hogy picit elsiettuk de jól megvoltunk) na aztán hogy terhes lettem minden megváltozott, munkából kifolyólag tappenz re kellett jönnöm egyedül lettem itthon, párom semmit nem foglalkozott velem nagyon elhidegultunk egymástól majd hogy nem tönkre mentünk.. Mondtam is neki hogy régen semmim nem volt mégis boldogabb voltam.


Na és most a jelen: erre meg, meg keresett az exem akivel olyan jól működött minden, hogy ő nem gondolta hogy komolyan gondoltam a család témát már bántja hogy elengedett stb stb... Mondom ezt pont a legjobbkor találod ki amikor 9 hónapos terhes vagyok már mástól. Azt veszem le belőle hogy ő mintha így is vissza akarna kapni hogy más gyerekével...


A baj az hogy én meg hiába voltam vele boldog most meg nem úgy érzem hogy már itt a helyem.

Ebbe a kapcsolatba öltem bele az energiát a pénzt ide fog már születni a kisfiam és a gyereknek az a legjobb ha a verszerinti szüleivel van. Bánt hogy most jött rá hogy mi van mert jobb lett volna neki szülni de azt hittem hogy nem akar családot mert nem mondott rá semmit. Vissza menni már nem fogok, de bosszant muszáj volt kiirnom magamból és megkerdezni hogy más mit tenne?


Ti vissza mennétek ha tudjátok hogy mellette jobb volt élni vagy így döntenétek mint én?


2018. nov. 27. 02:54
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Eszembe se lenne visszamenni egy drogoshoz, plane nem szulnek neki. Most meg "hebe-hoba" drogozik, de par ev mulva ez remalom lesz. Ennel meg egy elhidegult kapcsolat is jobb. Nem beszelve arrol, hogy o milyenne valna, ha vele laposodna el, romlana meg a kapcsolat, szoval meg okot is talalna a drogba menekulesre?

Nekem meggyozodesem, hogy csak amolyan Hufnagel Pisti lett belole, mert az igazi kapcsolatbol kialudt a tuz, es ez hianyzik neked.

En inkabb fektetnek energiat a gyerek apjaba. Kozos progikat szerveznek vele, hogy mire a pici megerkezik, azt lassa, hogy a szulei imadjak egymast.

2018. nov. 27. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen én is így vagyok vele meg hiányzik az akkori boldogságom de az akkor volt most már nem hiszem hogy boldog lennék mert HA úgy alakulna, nem tudnék gyereket nevelni nem azzal az emberrel akié. Nem tudnám elhagyni a páromat sem egy bizonytalan talánért. Viszont nem értem hogy mi változott meg benne? Szavaival fogalmazok idézem : "tudom mit akarok, annyit mondok ha régen tudtam volna hogy ilyen lány vagy nem engedtem volna el a kezed, de már mindegy"

Erre azt mondtam hogy régen mikor többre vágytam akkor szóltam és ha úgy állt volna hozzá akkor nem lett volna vége

Erre azt mondta hogy sosincs vége csak a körülmények változnak (ebből gondolom hogy ő velem akar lenni még így is de ezt tamasszatok alá legyszi)


Na de amit én nem értek.... Miért most jött rá? Miért nem találta ki amikor még nem voltam ezzel a fiúval akkor is sok idő telt el h nem beszéltünk amíg senkim se volt utána


Mondott olyat h atertekelte az életet de akkor nem tudom na miért nekem ír miért nem keres újat mikor tudja hogy velem mi van. Én is atertekeltem akkor mikor vele voltam ezért jöttem máshoz... Évekig nem beszéltünk akkor nem értem minek keres meg?

2018. nov. 27. 04:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ez mind csak duma, és egy kis nosztalgia szexen kívül nem akar többet. Eszedbe se jusson ilyen link alak miatt felrúgni mindent, mert nem egy idegennel fogsz gyereket nevelni, hanem pillanatokon belül egyedül.

Azért keresett meg, mert épp nincs senkije, és ilyenkor sok pasi hézagtöltőnek használja az exét, aki még érez iránta valamit, és könnyű ágyba vinni.

2018. nov. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi se valtozott benne. Nekem az osszes exem ezt mondta, szo szerint, a "de mar mindegy" nelkul. Mindegyikkel baratok maradtunk, es mind elmeselte kesobb, hogy "meg sose volt ilyen szerelmes", amikor osszejott egy uj novel. Olyan dolognak tulajdonitasz jelentoseget, aminek semmi jelentosege. O elengedett, mert nem voltal igazan fontos neki. Ha valamivel most tobbet erez, akkor az max irigyseg, feltekenyseg, ami azonnal elmulna, ha visszakapna, es ujra olyan lenne, mint amikor elhagytad. Ezt a kapcsolatot csak a benned pislakolo remeny mozgatja, hogy mas ember lett, de nem fog valtozni. Egyedul te szeretned a valtozast, o biztos nem, mert akkor valtozott volna akkor, amikor el akartad hagyni.
2018. nov. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgysem fogja úgy szeretni a babát mint az apukája! Ha meglesz a baba hidd el nem fog ezen járni a fejed! Ott lesz neked egy új mélyebb szerelem! :))
2018. nov. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Szegény picibaba. Ismét születik egy ártatlan kis lélek, bele a mocsokba. Még meg se született, az anyja már más férfinek cérnázik.

Sose értettem, az ilyenek miért szaporodnak, hisz teljesen alkalmatlanok szülőnek.

2018. nov. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Normális ember nem azért szül gyereket, mert "ő vágyik rá", hanem azért, mert mert megtalálta élete párját, akivel tökéletes harmóniát alkot, és ahol egy vágyott kisbaba a szüleitől mindent megkaphatna a boldog, kiegyensúlyozott fejlődéshez. Mert a kisbaba fontosabb, mint az ÉN vágyaim.

Sose leszel jó szülő, te csak a saját vágyaid hajkurászod.

2018. nov. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább azt gondold át, hogy a jelenlegi pároddal most jól működik-e a kapcsolatod.
2018. nov. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez eddig még senkinek nem jutott eszébe, de még az is lehet, hogy pontosan az történt amit leírt. Úgy gondolja, hogy elszúrta. Időközben a családra is lett igénye.


Persze a puding próbája az evés, mégha így is gondolja, nem biztos hogy működne.


Ne menjél hozzá vissza csak azért, mert vele jobb volt vagy legalábbis most szebben emlékszel rá. Ha a férjeddel meg egyáltalán nem jöttök ki, és nem tudsz javítani sem, hiába próbálsz, akkor viszont válj el tőle. Utána még akár megpróbálhatod az exel is. Csak nem ez legyen az indok, mert ez kevés. Valószínűbb, hogy megint nem jönnétek ki, mert általában inkább ez történik.

2018. nov. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!