Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú, bonyolult sztori,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú, bonyolult sztori, amiben a férfiak és a kapcsolatok bekavarnak a barátságunkba. Van még ebből visszaút? Nem akarom elveszíteni.

Figyelt kérdés

Volt (van) egy barátnőm, volt egy barátja, aki nekem megtetszett. De ez egy ideig így maradt. Aztán megromlott a viszonyuk, ezt úgy tudtam meg, hogy a barátnőm panaszkodott. Nem régóta, még 1 éve sem jártak. Én meg elkezdtem dumálni a barátjával. Nagyon meglepődött, hogy nekem ő tetszik. Megbeszéltük, hogy ha te nem mondod el neki, én sem. Mármint a barátnőmnek egyikünk sem.

Aztán a barátnőm még jobban kiábrándult a pasijából, mivel a srác elkezdett tenni a kapcsolatukra, mert tetszettem neki. Végül a dolog odáig fajult, hogy a barátnőm szakított a barátjával. Ekkor elkezdtünk találkozgatni a pasival, mondhatni kavartunk, persze a legnagyobb titokban, mert a pasi nem akarta megbántani az exét, én meg nem akartam elveszíteni a barátságunkat. Akkor jött a baj, hogy egyszer a barátnőm elmondta, ráírt az exe, hogy sajnálja hogy úgy viselkedett, megváltozna, ha kapna még egy esélyt. Totál kiakadtam a srácra, mondom neki, te a barátnőmhöz akarsz visszamenni? Nagyon összevesztünk, a srác azt mondta, őt szereti, én meg belerondítottam, mert elcsábítottam. Mondtam a barátnőmnek, nehogy visszafogadja, tuti van valakije. Ekkor a barátnőm elmondta, eszébe sem jutott visszafogadni, mert nem akarta elkiabálni, de most akkor elmondja, hogy alakul neki valami, egy sráccal, akit neten ismert meg. És hogy túl szép, hogy igaz legyen, ezért nem mert előre inni a medve bőrére, mert hogy ez a srác olyan férfias, nem olyan link, mint az exe. Elmondtam a srácnak, akinek az üzeneteire nem válaszolt a barátnőm, hogy van valakije, ne írkáljon neki. Meg hogy köztünk is vége. A srác erre kiakadt, hogy vége, hisz miattam hagyta el, stb. És hogy most lett valakije, ezért ha elhagyom, kitálal a barátnőmnek. Ezért kicsit visszavettem, kicsit hitegettem, de igazából már elhagytam. Mikor ez leesett neki, akkor írt a barátnőmnek. Mindent, screen shoton elküldte. A barátnőm elolvasta, de szokás szerint nem válaszolt semmit. Én meg nem tudtam, mit csináljak, hívjam fel bocsánatot kérni? De nem mertem. A barátnőm meg úgy viselkedett, mintha nem tudna a dologról. Ezért végül kiböktem, hogy írogat még az exed? Erre elmondta, ja, legutóbb azt írta, hogy én blabla. Kider ült, hogy hiába tálalt ki az exe, a barátnőm nem hitt neki, olyannyira nem, hogy rá sem kérdezett nálam. Nagyon megkönnyebbültem. Ekkor jött a fekete leves, mert hiába fogadtam meg, hogy ez után soha többé nem fogok a barátnőm háta mögött semmit csinálni, a pasijai meg tabuk, megismertem az új szerzeményét, a netes srácot. Rögtön úgy éreztem, hogy ahww. Olyan cuki, de közben rátermettséget sugároz. Neki is írtam, de ő meg nem válaszolt, hanem elmondta a barátnőmnek, aki rögtön azt is kitalálta, az exe amiket írt, az is igaz. Miután a barátnőm erről meggyőződött, már hiába írtam neki, nem válaszolt. Erre írtan a pasijának is, hogy gratulálok, hogy egy többèves kapcsolatot tönkretett, ő, aki pár napja van az életében, és talá egy hónapig sem lesz, de nem válaszolt. Nem tudom amúgy a barátnőmnek, meg most már az új barátjának is mi ez az állandó nem válaszolási szokása, akkor tiltsanak le, de ez hogy olvassa csak nem felel... Olyan gyerekes.

Nagyon tetszik az új barátja, de most már ő se annyira érdekel, csak a barátságunk maradjon meg. Persze, rossz lenne a barátnőmet a helyes, jófej pasijával látni, de még rosszabb elveszíteni a barátságunkat.


2018. aug. 3. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
"Erre írtan a pasijának is, hogy gratulálok, hogy egy többèves kapcsolatot tönkretett," - nem, nem. Ez te vagy. Te nyomulsz a baratnod pasijaira. Te tetted tönkre a viszonyotokat.
2018. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Első bekezdésig olvastam aztán nem láttam tovább értelmét. Ilyen barátokkal kinek kell ellenség. Annyi pasi van a világon.. és milyen kevés gerinc.
2018. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Aha, szóval kétszer is ráhajtasz a lány aktuális pasijára, aztán még van pofád a barátjának nevezned magad? Az szép. Ha van egy kis esze, soha többet nem áll veled szóba, ilyen barátok mellett minek neki ellenség? Undorító vagy.
2018. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mese habbal, már ami a történet egyik részét illeti, meg ami a magad részét. :)
2018. aug. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Őhm...ti 14-15 évesek vagytok?
2018. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szeritnem ez kamu.


Elősnek még elmegy egy ilyen hiba vagy akári, még nem is bánthatd senki, hiszen rossz olt a kapcsoaltukmeg szét is mentek.


De másodszorra is rámászni a barátnőd (!) pasijára, na ekkora gyökér szerintem kevés létezik...

2018. aug. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindig van megoldás. Köpj fel és állj alá. Az sokat segít. :-)


Komolyra fordítva, nagyon remélem, hogy csak kamu a sztori, nehéz elhinni, hogy létezik magát nőnek valló lény, aki ennyire gerinctelen legyen, mint te. Egymás után két pasijával teszed tönkre/próbálod tönkretenni a kapcsolatát, és akkor még nem érted, miért nem szólnak hozzád... ez tuti nem lehet komoly.

Ha mégis, akkor a fenti tanácsom az irányadó.

2018. aug. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na jó, úgy tűnik ti ezt nem értitek. De akkor elmagyarázom. A cél megtartani a barátságot. Lemondok a pasijáról.
2018. aug. 3. 18:51
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

"Na jó, úgy tűnik ti ezt nem értitek. De akkor elmagyarázom. A cél megtartani a barátságot. Lemondok a pasijáról."


Ez mindenkinek világos, csak te nem érted, hogy ez marhára nem barátság mert te minden vagy, csak nem barát. Remélem trollkérdés..

2018. aug. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Te egy undorító szajha vagy. Ennél többet nem érdemel a sztorid. Nem hiszem el, hogy ennyi aljasság megfér benned. Szegény barátnőd nem lehet egy észkombájn, hogy ilyen emberekkel veszi körbe magát.

Próbáltál már nem ráírni ezekre a srácokra? Soha, ismétlem soha nem jutott eszembe még csak bejelölni sem vagy akár egy képét lájkolni a barátnőm pasijának, mert mi a franc közöm van hozzá? Ennyire tombol benned a szukásság, hogy muszáj írogatni? Vagy addig viszket a tenyered, amíg le nem nyomod azt a nyavalyás entert? Katasztrófa ez a tinikomédia.

2018. aug. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!