Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés az amikor van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az amikor van egy barátnője az embernek, aki ölelgeti, tombol az ölében és tényleg szereti?

Figyelt kérdés

Írnátok róla hogy milyen érzés?

Sose volt még barátnőm lényegében, 28 éves vagyok lassan.


2018. nov. 9. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Úgy olvastam bömböl az ölében. De a tombol az ölében se sokkal jobb :-D

Nem tudom milyen, nekem még senki nem tombolt az ölemben és remélhetőleg nem is fog :-D

2018. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Csodálatos! Engem régebben már az hatalmas megnyugvással töltött el, ha megfoghattam a kezét és ráhajthattam a vállára a fejem. Tényleg nagyon boldog érzés az egész, ha minden jól működik. Olykor egy-egy rövid ideig sikerült megtapasztalnom, hogy milyenek az élet apró örömei.
2018. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Kicsit para. Ha a feleségem megtudja, tuti balhézik pár napot.
2018. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Hát, a páromat mentalisan teljesen helyretette, szó szerint meggyógyította, hogy nagyon bújós vagyok :-) Imádja, ahogy én is!
2018. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 peca1000 ***** válasza:
0%

Tombol az öledben= Ha lovaglópózban mozog ütemesen a nő rajtad, miközben prütyköltök, az nagyon jó! :)


Meg a többi is.

2018. nov. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Őrjítően elmondhatatlanul csodálatos. Amikor érzed lágy, forró csókjait, bársonyos bőrének érintését, finom illatát, ahogy beleszippantasz a hajába, nyakába, csókot lehelsz ösztrogéntól duzzadó ajkaira, testmelegét érzed s elveszel vele a kéjben.
2018. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet túl jó, eddig senkinek nem tetszett ha öleltem és szerettem.
2018. nov. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!