Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zsozeatyának van jelenleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsozeatyának van jelenleg barátnője?

Figyelt kérdés
A youtuber Zsozeról van szó. Eddig egy Nyuszinak becézett lánnyal járt viszont a playit házban köszöntötte új kedvesét is. Ha van olyan aki nézi közületek a sreamjait tudjátok erre a választ? Előre is köszönöm 24/L

2018. nov. 23. 02:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Köszönöm hogy külön kihangsulyoztad hogy a youtuber Zsozéról van szó, különben én egyből Zsozé Murinnyóra gondoltam volna :)
2018. nov. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Ez a kérdés a bulvár rovatba tartozik, nem a felnőtt párkapcsolatokba.
2018. nov. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Nincs neki , valamikor mondta is 3-4 hete egyik videójában hogy szingli. Jó nőnek kell ám lenned ahhoz , hogy az atyára rá mozdulj. Tudod mit tesz a vétkesekkel ??? Kemény miatyánk egész nap , úgy hogy torok is kell hozzá .. :S
2018. nov. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

@1: értékelem a hozzászólást köszönöm :)

@2: jár a taps!

@3:-- köszönöm válaszodat, remélem is, hogy így van és még szingli, ja és szerintem egy ilyen mocskosul jó pasi bármennyit vezekeltethet (akár kérésre is) bárkit! A nőket kétszer is :D

2018. nov. 23. 02:32
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Elfogyott az áldás.
2018. nov. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Én rám most követ dobnátok az is biztos, de ki nem állhatom azt a hülye homár fejét. És szerintem egyáltalán nem vicces amit csinál. Így is degenerált a mai társadalom, nem csodálom, hogy az ilyeneket követve még több lesz. Szerintem nem való youtubera az az elme roggyant.
2018. nov. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Akiket még szeretek is és tényleg jó fejek, az a TheVR, bár nekik is van egy érdekes stílusuk, de ők nem játsszák annyira szarrá magukat mint Zsozé g..ci..

Ott van Bturbo.. az is egész normális.. vicces, neki a barátnőjét ismerem úgy mond, mert beszélgettem vele párszor facen, még az előtt, mikor összejöttek.


Aki még egész normális az a Blyyy.

Nem szeretem az olyanokat, akik mind címben, mind viselkedésben totál gyökerek ez van. Előző voltam.

2018. nov. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%
Ez mitől jó pasi?
2018. nov. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
38%

Szerintem van csaja, csak nem akarja ugyanazt eljátszani mint a régivel, hogy bevonja a videózgatásokba.

Ezt legutóbb mikor szakítottak a nyuszival elmondta kb. illetve utalt rá.


Meg némelyik videójába egy csaj a cameramanje.

2018. nov. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Annyit fűznek csak hozzá, hogy az hogy kinek ki jön be és ki szerint ki jó pasi az teljesen szubjektív nekem pl bejön a humora és a stílusa, kinézete is. Persze ez változó és más emberről aki nekem nem jön be vagy nem tetszik a munkássága nem fogok negatív/ uralkodó hozzászólásokat generálni az adott személyről. De ez csak én vagyok és az én véleményem ebben a degeneralt világban.
2018. nov. 23. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!