Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy többet akar mint barátság?

Figyelt kérdés

Van egy munkatarsam aki nagyon bejon. Pár hete ismerem de azóta akárhányszor beszélünk mintha ezer éve ismernenk egymast, igaz ő 3 évvel idosebb mindt én. És félek, hogy csak barátként néz rám.

20/f



2018. nov. 28. 06:30
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Figyelmes, ha bókolsz neki kacéran mosolyog, zavarban van. Csavargatja a haját, kacérkodik. Nevet minden vicceden, még azon is amiben a poént mikroszkóppal kell keresni. Hosszú szemkontaktus, majd elmosolyogja. Stb. Ez úgynevezett test beszéd. Hívd el valahová és derítsd ki mik a szándékai :)
2018. nov. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Onnan hogy elfogadja vagy elutasítja, ha randira hívod.
2018. nov. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!