Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is atlatszo?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is atlatszo?

Figyelt kérdés
1 honappal ezelott szakitottam a volt baratommal- o hibaja miatt. Nagyon nehez volt, sokat sirtam, de vegul tovabb leptem. Tegnap volt 1 honapja, hogy szakitottunk, majd irt egy szivecsket. Nem reagaltam ra, majd tovabb folytatta, hogy udvozol a legjobb baratja. Erre annyit visszairtam, hogy en is ot. Azota nem beszeltunk. Szerintetek ennek mi ertelme volt a reszerol? Fog meg "zaklatni"?
2018. nov. 29. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Szexben reménykedik....hidd el, ennyire egyszerű!
2018. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azóta sem talált mást,a farka meg áll.
2018. nov. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Talalt mast, mindig van mas neki. Az 1 honap alatt 3 lanyt is emlitettek. Tehat nem gondolnam hogy nincs mas. Eppen ezert lett vege
2018. nov. 29. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem fog még írni, valahol az élete része vagy most is. De ne nagyon olvadj el tőle, mert csak "úgy" ír. Jól teszed ha nem reagálsz rá.
2018. nov. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így meg pláne ne mèltasd válaszra sem!
2018. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi, igyekszem :)
2018. nov. 29. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!