Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel a cikkel mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a cikkel mennyire értetek egyet?

Figyelt kérdés

[link]


Férfiként mondom teljesen korrekt lett és elgondolkoztató. Pláne a vége.


2018. nov. 29. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Az a köcsög monogámia és házasság, ami a durván 1:1 arányban férfiakat és nőket tartalmazó társadalmat párokra osztotta és bár senkinek sem volt tökéletesen jó, mindenkinek csak kicsit volt rossz.

Nem muszáj ezt folytatni, de a felelősséget vállalni kell ezért is, hiszen ennek is megvannak a károsultjai.


Ez meg undorító, hogy azt írja folyamatosan, hogy a férfiak "használják" a nőket szexre. Szerintem a legtöbb magányos férfi bármit megtenne egy szerető barátnőért, akivel együtt, közösen élvezhetik a szexet. A legtöbb férfinek ugyanígy szex közben a nő öröme is fontos.

2018. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Zzzz90 ***** válasza:
86%

"Meggyőződésük, hogy a nők köztulajdon tárgyát képezik, akik felett a férfiaknak jogosultsága van, a férfiaknak szexszel tartoznak."


Eddig olvastam. Szánalmas. Az ilyen férfiakból lesznek az erőszak tevők, akiket nagyon gyorsan el kellene különíteni a társadalom normális tagjaitól.


Senki nem tartozik senkinek semmivel. Kész. Pont. Az teljesen mindegy, hogy miért nem akar egy nő semmit az adott férfitól. Ez a saját dolga és bárki mást mond, az beteg.


Ez természetesen fordítva is fenn áll.

2018. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Unalmas már ez az agyyament dolog.
2018. nov. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 De ez a cikk pont az ilyen viselkedések ellen ír és nem azokat erősíti.
2018. nov. 29. 21:48
 5/9 Zzzz90 ***** válasza:
Akkor sorry és mea culpa, csak az ilyen cikkeket kerülöm, mert agyf_szt lehet kapni.
2018. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt a bődületes marhaságot.Ha nem a magas lovon ülnének páran és nem mindnekiben a szálkát magában a gerendát se venné észre mentalitással élne...akkor nem lennének ennyien a magányos emberek.

Ha akarsz barátnőt tegyél érte és lesz.Azzal h feljössz gyakorira nem tettél semmit.azzal h regelsz a társkeresőre nem tettél semmit.Esküszöm kiakaszt már ez a tróger világ..mindenki mindenből csak a legjobbat akarja és csak tartja a két kezét h megkapja,(tenni semmit nem tesz)ha meg nem akkor megy a hiszti,meg a tünti,meg a cirkusz,mert neki az jár...Hát egy dolog jár a szátok de az egyre jobban.Ahelyet h ilyen cikkeket olvasnál simán barátkozhatnál ismerkedhetnél nőkkel.Végig se bírtam olvasni..mi az a hlyeség ,hogy vagy krv-a vagy rabszolga lesz????És hol marad a társ?Mert nekem a 2tő közül egyik sem kell...Komolyan lassan még a sexről is lemondok ha találok egy értelmes nő-t magam mellé :D Borzasztó ,hogy minden csak a dugról,és a nagyzolásról és a pénzről szól...az emberi értékek meg egy fabatkát sem érnek.

2018. nov. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon egy értelmiségi sincs? A cikk nem a nők ellen írodott, hát olvassátok már el végig. Tudjátok a művelődés felszabadít. Mi van akkor, ha olvasok az élet csak csajozásból áll szerinted? Hát beszarok rajtad! :D Egyébként meg van barátnőm.
2018. nov. 30. 06:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem az gondolkodtat el, hogy milyen sokan nem tudják értelmezni.
2018. nov. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem már annyira hozzászoktak az itt tobzódó incelekhez, hogy fel sem merült bennük elolvasni az egész cikket, csak belenéztek és máris billentyűt ragadtak tiltakozni. Ami valahol jogos :-)

Elolvastam, egyet értek.

2018. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!