Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromra néztem és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromra néztem és nagyon furcsa érzés fogott el. Mi lehet ez, mással is előfordult már?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsát éreztem egy pillanatra, mikor rá néztem. Mintha egy idegent láttam volna, egy jó “havert”. Nagyon rossz érzés, nem is tudom hova tenni. Magányosnak érzem magam azóta. Kb olyan volt mint amikor 10 évesen jól szórakozol az osztálytársaiddal a szülinapi zsúron de már 8 óra múlt és azért jöhetne apa/anya, hogy hazavigyen, mert kezd honvágyad lenni, nemtudom ennek így mennyi értelme van... Csak hát ugye már nincs hova hazamenni és már anyuék se babuzsgatnak. Aztán elkezdtem gondolkodni, hogy bírom/szeretem a barátaimat is de érzelmileg rájuk se számíthatok, sőt senkire a páromon kívül. Igazából rajta kívül még senkinek sem nyíltam meg, és mégis olyan furcsán idegennek érzem őt. Oké már nem a legfrissebb a kapcsolat, ellaposodott és néha eljátszok a “mivan ha” gondolattal, de nem szeretnék véget vetni a kapcsolatnak, hiszen nagyon szeretem, bár nem szerelemmel.

Fogalmam sincs mit érzek totál összezavarodtam, egyszerűen olyan ijesztő a magány számomra, valamiért ettől félek a legjobban. Most mégis ezen agyalok...


2018. nov. 29. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ne magányként fogd fel, hanem megváltásként. Ebből a kapcsolatból ugyanis megváltás lenne kilépni. De amúgy lehet, hogy pillanatnyi zavar, bár azért egy ilyen gondolatot egy komolyabb mélyrepülés meg szokott előzni. Valószínűleg most tetőzött, és kezdetét vette egy válság. Most fog kiderülni, kapcsolatfüggő vagy-e vagy sem...
2018. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább csak átmeneti pániknak tűnik.Régi a kapcsolat,kezd túlságosan megszokottá válni.Fordìtsatok több időt egymásra,romamtikázzatok.
2018. nov. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom. én meg azt veszem le a leírásodból, hogy csak kezdesz felnőni.
2018. nov. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Ja és #1-es:"Ne magányként fogd fel, hanem megváltásként"

Ezt a mondatot mire alapozod?Nem ìrt semmilyen negatìv hatást a kapcsolatában.Erre mondják hogy a hal maradjon az úszásnál,ne akarjon fára mászni.Ha nem értesz valamihez inkább ne szólj hozzá.

Ezt csak azért mondom mert látom hogy minden kérdéshez odaböföggsz valami értelmetlen hülyeséget.

2018. nov. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%

Ez pontosan úgy hangzik, hogy valakit kivágnak, mint a macskát hamarosan....

32/f

2018. nov. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

#4 Bocs, elfelejtettem, hogy a GYK a te kis játszótered. Ezúton kérek elnézést, hogy nem kértem engedélyt a belépésre :D


Véleményem ugyanúgy lehet, ahogy neked is. Nekem szemet szúrt a "magányos vagyok" és az egész szöveg búskomor volta, de valószínűleg te az a fajta nő vagy, aki a kommunizmusban gyökerező meghunyászkodó, mindent lenyelő, továbblépni képtelen női szerepben érzi jól magát. Mások viszont boldogságra vágynak, és esetleg nem félnek tenni is érte, még ha az szakítással jár is...

2018. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6 Nem ìgy értettem.Nem az én kis játszóterem,és elnézést de mostmár abban sem vagyok biztos hogy neked cìmeztem a szavaim :D

Egy női kommentelő van itt szintén 68%-on az ő hülyeségeit lehet olvasni a kérdések nagyrészénél,de legtöbbször látszik hogy azt sem tudja merre van arcal

2018. nov. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 Oké, spongyát rá :D
2018. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem elofordult hasonlo.

4 eve voltam mar a parommal, 1 eve hazas amikor egyszer raneztem, es bevillant a gondolat, hogy ki ez, mit keresek en emellett az ember mellett.

Meg 4 evig eltartott mire rajottem, hogy ennek a kapcsolatnak abban a pillanatban vege volt.

2018. nov. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, velem is előfordult és nagyon jól írta az egyik hozzászóló, megelőzte egy nagyon mélyrepülős időszak.

10 évig éltem mellette. Szerelmes voltam belé, hol őrületesen, hol megnyugodva, de folyamatosan 8 éven át. Aztán jött egy óriási konfliktus és ő a konfliktusokat úgy oldja meg, ha nem tud megoldást, hogy elhidegül, félrevonul, ebben az esetben én sem tudtam megoldást, 1,5 évig éltünk egymás mellett idegenként, míg fel nem bukkant a harmadik, mégpedig az én oldalamon. Nem csaltam meg, de nem csak rajtam múlt, mert én már rég nem éreztem magam házasnak, csak a gyerek miatt nem gondolkoztam válásban. A férfi, akibe beleszerettem, elég csúnyán játszadozott velem, a szívemet rendesen összetörte, bár törvényszerűen ez történik mindenkivel, aki házas létére szerelmes mer lenni.

A lényeg, hogy a férjem olyan idegenné vált. De olyan szinten, hogy már nem értem, honnan volt bennem az a bizonyosság, amikor összeköltöztem vele, amikor igent mondtam neki és ami még durvább, gyereket szültem tőle. És emlékszem még, nem volt régen, 4 éve, hogy hányszor gyönyörködtem bennük, a kislányomban és az apjában és gondolkoztam azon, hogy mindig rájuk vágytam, erre a kis családra, olyan megbékélés érzésem volt, hogy bennük megkaptam mindent, amire egy nő vágyhat és milyen jó túl lenni a párkeresés időszakán.

És most egyszerűen idegen, és úgy érzem, sosem ismertem. Ez az érzés a konfliktusnál kezdődött, de amikor beleszerettem másba, akkor vált igazán erőssé.

2018. nov. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!