Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromra néztem és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromra néztem és nagyon furcsa érzés fogott el. Mi lehet ez, mással is előfordult már?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsát éreztem egy pillanatra, mikor rá néztem. Mintha egy idegent láttam volna, egy jó “havert”. Nagyon rossz érzés, nem is tudom hova tenni. Magányosnak érzem magam azóta. Kb olyan volt mint amikor 10 évesen jól szórakozol az osztálytársaiddal a szülinapi zsúron de már 8 óra múlt és azért jöhetne apa/anya, hogy hazavigyen, mert kezd honvágyad lenni, nemtudom ennek így mennyi értelme van... Csak hát ugye már nincs hova hazamenni és már anyuék se babuzsgatnak. Aztán elkezdtem gondolkodni, hogy bírom/szeretem a barátaimat is de érzelmileg rájuk se számíthatok, sőt senkire a páromon kívül. Igazából rajta kívül még senkinek sem nyíltam meg, és mégis olyan furcsán idegennek érzem őt. Oké már nem a legfrissebb a kapcsolat, ellaposodott és néha eljátszok a “mivan ha” gondolattal, de nem szeretnék véget vetni a kapcsolatnak, hiszen nagyon szeretem, bár nem szerelemmel.

Fogalmam sincs mit érzek totál összezavarodtam, egyszerűen olyan ijesztő a magány számomra, valamiért ettől félek a legjobban. Most mégis ezen agyalok...


2018. nov. 29. 21:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Aham :(( Hat koszi a kommenteket, meg emesztem egyenlore...
2018. nov. 29. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!