Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogyha végre nagyon tetszik egy lány akiért oda vagyok akkor a környezetem, főleg barátok, lány ismerősök azonnal szembe jönnek velem, hogy miért ez a lány tetszik?

Figyelt kérdés

Miért ez a lány tetszik? vigyázz vele, mert tudod a nők rafináltak..

Mondják ezt a lány ismerőseim.


Mikor azonban csalódok valakiben emiatt megrendül a bizalmam a nőkben akkor azok a lány ismerősök akik nagyon mondták korábban, hogy vigyázz ezzel a lánnyal tudod a nők rafináltak, ilyenek, olyanok, amolyanok..


Némileg felháborodnak, hogy lehet ilyen negatív véleményem a nőkről, hiszen azok teljesen normálisak, rendesek stb..


Tehát, ha tetszik egy nő akkor szembe jönnek velem és egyből azzal jönnek, h vigyázzak, mert ilyenek, olyanok.


Ha nem tetszik és negatív a véleményem akkor arról győzködnek, hogy nem ez nem igaz, csak kevesen ilyenek és sok normális van.


Teljes anomália..



#anomália #ésszerütlenség
2018. nov. 29. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:

A lanyok bolondok.

Valoszinu azert sarazzak a csajt aki bejon mert feltekenyek de az egojuk vedelmeben osszefognak es megvedik egymast ha rosszat mersz mondani. Nem kell megertened..😃

Te csak azzal a lannyal foglalkozz aki tetszik:) sot vedd is meg masok elott ha beszolnak!

2018. nov. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
22L azert ezt hozzateszem😂😂
2018. nov. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
34%

Tanuld meg, hogy soha senki szavára ne adj, s sose engedj annak, ha bárki befolyásolni szándékozik. A nők kizárólag a szarkavarásra képesek. Ne engedj a manipulatív módszereiknek.

Ha meg akarod dugni a csajt, hajts rá. Ha nem látsz benne semmi vonzót, pattintsd le. Viszont nehogy már egy sokadrangú pálpusztai kolléganő mondja meg, hogy megdughasd-e a csajt, vagy sem.

2018. nov. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mert hülye vagy és vannak lány ismerőseid, akiket beavatsz ilyenekbe.


Lehet nőkkel haverkodni, de azért ne felejtsd már el hogy nők és tudd már, hogy miket osztasz meg velük és miket nem.

2018. nov. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy kérdés: hány nőt ismersz, akik őszintén elismernek egy másik nőt a környezetükben, akár küllemre, akár stílusra, személyiségre? Na ugye. 😄
2018. nov. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Kedves otos en peldaul olyan vagyok. Tudok mondani egy olyan lanyt akit kullemre es stilusra is elismerek. Es ez nem veletlen. Szoval normalis lany kepes ilyenre. Es hogy ne legyel off ,szerintem se hallgass ezen lany ismeroseidre. Valoszinu feltekenyek. Csak ismerkedj a lannyal aki tetszik es kesz. Ne foglalkozz veluk. 16/L
2018. nov. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem hallgattam rájuk ilyen esetekben, de ilyenkor végig azt érztem, hogy nehogy össze tudjak jönni azzal a lánnyal aki nagyon tetszik.


Egyébként miért van a nőkben ennyi rossszindulat, irigység, önzés??

Mert gyakorlatilag a nők többsége magának akarja a figyelmet egy személyben, de ez egy nagyon önző hozzáállás.


De most, hogy ezt írom hírtelen majd páran azt fogják írni, hogy, ez nem ígí van, nagíon sok olían nő van aki nem ilyen, de hol vannak ezek a nők?? :)



Miközben mindenki tudja, hogy a nők többsége irigy egymásra és állandó versengésben vannak és ezért képesek mindent bevetni.

2018. dec. 2. 12:09
 8/10 A kérdező kommentje:
*Nem hallgattam rájuk ilyen esetekben, de ilyenkor végig azt érztem rajtuk, hogy azt akarják nehogy össze tudjak jönni azzal a lánnyal aki nagyon tetszik.
2018. dec. 2. 12:12
 9/10 anonim ***** válasza:

A barátok a legfontosabbak. Ha fiú, ha lány. Én azt mondom egy barátot sem érdemes egy lehetséges kapcsolat miatt elveszíteni. Ha ilyen áldozatokkal járna, akkor már gond van. Talán tényleg rafináltak a nők...

Olyan lányt kell választani, aki miatt nem kell egy barátról se lemondanod

2018. dec. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9#-es ez nagyon jól hangzik, csak nem tudom létezik-e ilyen lány és, ha igen hol találom? :)
2018. dec. 5. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!