Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők mit szólnátok ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mit szólnátok ha a férfi akivel először alszotok együtt éjszaka felébredne rémülten és félne mert álmában kergette egy kacsa?

Figyelt kérdés

2018. nov. 30. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
És? Mi van akkor? Van, akit gyerekként megtámadott egy kakas, és ez traumaként benne maradt. Ezen nem kell meglepődni.
2018. nov. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
azért a kacsa nem egy kakas...
2018. nov. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Előkapnám a Krúdy álmoskönyvet, amit persze egy nő ötletei alapján írt meg:

"Kacsa. Megszólás. Jó idő. Repülő kacsa: esős időjárás.


Kacsázni: becsület. Tipegő kacsa: sok utánjárásod lesz, amíg gonosz szóbeszédek eredetét megtalálod. Úszó kacsa: meghívás ebédre. Kacsát lőni: árulást leplezel.


Kerner szerint: a vadkacsák útján járni, velük repülni, felkelő napot látni: igen jó jegy. De betegnek: gonosz. Felhős éjszaka vadkacsát hallani: szomorú hír egy távoli atyafiról. Vadkacsatojás: cigányleányt mutat. Vadkacsafészek: titok. Vadász vadkacsával: hideg időjárás.


A különös álmokból: Münchhausen vadkacsáival repülni a szalonnazsineggel: hazugságot hallasz. (Kerner.)"

2018. nov. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én megérteném, és megvigasztalnám. Donald és Dagobert azért elég ijesztőek :D
2018. nov. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondanék, hogy "Háááp, Háááp!"
2018. nov. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez a humor kategóriába illik inkább. :)
2018. nov. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Megkerdeznem, hogy az o peniszevel is elszallt-e a kacsa mint Tony Soprano mondta annak idejen...
2018. nov. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Semmit..Van aki irtózik a tollasoktól.
2018. nov. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Semmit, nekem is vannak fura rémálmaim néha, ami visszagondolva egyáltalán nem is ijesztő, de közben meg rögtön utánuk féltem. Az álmok furák.
2018. nov. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jót röhögtem volna, ha ezt előadja a férjem. 😂
2018. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!