Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nyissak felé? (lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyissak felé? (lehet idősebb)

Figyelt kérdés
Adott egy bolt, ahova rendszeresen járok be vásárolni, egyik pénztáros lány eléggé szimpatikusnak tűnik. Sajnos én félénk vagyok, és a boltban megfordulásomkor rajtam lévő öltözet se a legelőnyösebb(munkásruha). Nem tudom, hogy abban a pármásodpercben még a pénztárnál kiszolgál, mit mondjak neki/kérdezzek tőle. Gondoltam arra, hogy ezt mondom "Rendszeresen idejárok és szimpatikusnak tűnsz. Amennyiben ez a szimpátia kölcsönös, nem lenne kedved meginni munka után valamit?". De lehet idősebb, zavarba jövök(erre nagy esélyt látok), van barátja és a közelbe más bolt nincs, így ha felsülök akkor utána nem szívesen mennék be vásárolni.
2018. dec. 1. 04:43
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Na akkor... legközelebb, amikor elhangzik az ominózus "még valamit?", akkor egy félmosoly kíséretében mondhatod a következőket

-ha már így kérded, egy vacsorameghívást örülnék, ha elfogadnál

-egy telefonszámot, ha a kérdés komoly

-egy csók vajon túlzó lenne? :D

Aztán majd mond valamit. Ha barátja van, akkor meg mondd azt, hogy nézze el neked, nem tudtál róla és kívánj szép napot.

32/f

2018. dec. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy próbát megér. Nincs veszteni valód.

Hallgass az első válaszolóra!!

Nyugodtan mehetsz vásárolni tovább oda, ha nem leszel bunkó (miért is lennél?), nem lehet belőle sértődés.

2018. dec. 1. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint nő,az első válaszoló kérdéseit nem venném komolyan,főleg munkásruhában,azt gondolnám ez a napi megszokott rutinja.És mivel te félénk vagy,nem is tudnád esetleg úgy mondani,hogy az magabiztos legyen.Én esetleg aminek örülnék,és elgondolkoznék,mivel minden nap bejársz oda,hogy gyengéden közelítesz.Snassz a virág lehet,de ha pénztáros lennék,és minden reggel az adott személy odacsúsztatna egy szál virágot fizetéskor,totál szimpinek találnám,megspékelnéd azzal hogy csak szép napot akarsz kívánni.Aztán egy nap tehetsz a virágra egy pici üdvözlő kártyát a telószámoddal,ha gondolod csörgess meg,visszahívlak.
2018. dec. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne amit mond hármas, csak az kisboltokban kivitelezhető. Nagyobb boltokban nem adhatsz semmit a kasszásnak. Nyáron mi vizet akartunk adni egynek, akire pont a nap tűzött, de nem lehetett neki odaadni, csak ha el viszed a vevőszolgálatra lecímkéztetni. Ha félénk, akkor nem hiszem, hogy közönség előtt elballagna a virággal, majd visszaballagna a virággal. "Szóvirágon" a kérdező is gondolkozik, ezért javasoltam abból. :)

32/f

2018. dec. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a kimért dumával nem sokra mész szerintem. Főleg hogy fingod sincs mit válaszolnál ha igent mond, vagy ha esetleg nemet akkor amilyen "félénk" vagy keresnél egy másik boltot mert nem mernél bejárni többet. Simán csak kezdeményezz beszélgetést első körben, nem kell egyből randimeghívással kezdeni. Jársz oda...szerinted Ő nem látott eddig hogy "Rendszeresen idejárok" dumával akarsz operálni? Tuti hogy van véleménye is rólad hisz "látásból" már ismeritek egymást. Sima "small talk" kell az időjárásról vagy BÁRMIRŐL, ha van fogadókészség akkor megy majd minden mint a karikacsapás. Ha meg úgy látszik hogy nem érdekled attól még lehet egy barátibb viszonyod vele a vevő-eladónál, persze csak a vásárlás idejére.
2018. dec. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nőként az 1-es tanácsait nagyon nyomulósnak érezném, azonnal lehúznám a vasrácsot.

Kalap úr megközelítése szimpatikus. Pár kedves mondat minden találkozáskor kezdetnek egész jó.

2018. dec. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szèpen lassan beszèlgetèsbe elegyedsz vele,szèp napot kívánsz neki,egy kis ideig.Aztán jöhetnek az apró figyelmessègek,mint pèldául egy csoki.Kifizeted,ès feltűnès nèlkül odaszúsztatod neki.Vagy írsz egy kis cèdulát a számoddal,amin randira hívod.
2018. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!