Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mi az a minimum havi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi az a minimum havi bevétel, ami mellett egy férdi számotokra anyagiakban viszonylagos biztonságot jelent?

Figyelt kérdés

2018. dec. 1. 09:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is 5-600 ezer megfelelő összeg lehet. Köszi a válaszokat.
2018. dec. 1. 12:48
 12/17 anonim ***** válasza:
74%

Annyit keressen, hogy a kiadásai után (amibe beletartozik nálam a rezsi, hitelek ha van, megtakarítás, telefon, bérletek, edzése bármi stb) maradjon kb 200 ezer ftja.


(ennyi nálam is van)


27N

2018. dec. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
30%

Olvasom itt a hölgyek igényeit, és azt hiszem én vagyok csak piszok peches.



Én mérnökként, multinál megkeresem bőven azt a pénzt, amit itt igényként feltüntetnek egyesek, de még sosem sikerült összejönnöm olyan nővel, aki legalább a felét megkeresi (és itt diplomás jogászról, tanárról, stb beszélek).



Pedig gondolom, hogy az igényelt összeg azt jelenti, hogy ennyit természetesen a hölgy is hoz a kapcsolatba, ugye?

2018. dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13: azért te sem ebben a világban élsz, ha tanároktól 600 nettót várnál el. Mármint, szép lenne, én nagyon örülnék neki, de sajnos a valóságban nem mindenki ért velem egyet.


Egyébként én hozom azt, amit elvárok (10. válaszoló vagyok). De párom is van, aki szintén teljesít minden igényt. Szerintem csak te vagy peches, ha valakinek mindene megvan, ami egy kapcsolathoz kell, akkor annak lesz is kapcsolata, ha nem teljesen tökkelütött.

2018. dec. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
30%

" azért te sem ebben a világban élsz, ha tanároktól 600 nettót várnál el. Mármint, szép lenne, én nagyon örülnék neki, de sajnos a valóságban nem mindenki ért velem egyet."


Nem, nem várok ennyit el!!! Sőt! Ha elvártam volna, akkor nem jövök össze gyakorlatilag senkivel, mert egy mérnök fizetését nagyon kevés hölgy keresi meg.



A problémám inkább az, hogy gyakran találkozom azzal, hogy az elvárások az egekben (magas fizetés, saját lakás, kocsi, miegymás a férfinek), közben pedig a hölgy segge kilóg a gatyából.


(mindezt úgy, hogy természetesen emancipáció van, tehát minden másban egál, csak valahogy a fránya igények terén nem jön sosem össze ez az egyenlősdi)

2018. dec. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha azt vesszük, hogy nincs közös kassza, akkor tudjon mondjuk egy havi 60e környékén programokra, közös dolgokra fordítani (átlagolva persze, hónap függvényében több vagy kevesebb).

Ha közös kassza/összeköltözés: nettó 300-ból meg lehet élni, nettó 400-nál már minimálisan félre lehet tenni (két főre). Szóval ez egy főre leosztva 150-200e. Annyit én megkeresek, de inkább felette, elégedett vagyok, ezt elvárom tőle is.

Mondjuk én 21 vagyok, egyetemista, örökölt saját ingatlanban élek, amit én tartok fenn. Lehet idősebbként, albérletben vagy egyéb körülményekkel ez más lenne.

2018. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mivel én el tudom magam tartani és a magam részére meg tudom teremteni az anyagi biztonságot, van saját hitelmentes lakásom is, és egyelőre gyereket sem akarok, számomra az a fontos, hogy a férfi el tudja tartani magát, és ne arra számítson, hogy én majd kisegítem (nyilván kivételes esetekben méltányos lennék egy hosszú kapcsolatban, de ebből ne legyen rendszer). Itt most azért nem akarok összegekbe belemenni, mert mindenkinek más az élethelyzete. Van, aki minimálbérből el tudja magát tartani, van, akinek mellé van hitele vagy egyéb adóssága, albérletben lakik, gyógyszert kell vennie, gyerektartást kell fizetnie; van olyan költséges hobbija, amiből nem hajlandó engedni stb.


Ami mellett nem tudnám biztonságban érezni magam: amikor vki Budapesten csak arra képes, hogy fizikai közmunkát vagy hébe-hóba alkalmi segédmunkát vállaljon, vagy segélyből él (hozzáteszem, Budapesten keresek, 31 éves nő vagyok... tudom, hogy pl. egy 50es embernek nehéz más munkát találnia, ha kirúgják, de azért nem az apám lehetne korú férfiak között keresgélek érthető okokból) - ha azt a lehetőségét elveszíti, mikor fog más pénzkereseti lehetőséget találni? - amellett, hogy személyiségre sem passzolnánk.

2020. okt. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!