Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldog ettől egy férfi, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog ettől egy férfi, vagy adhat ez csak boldogságot?

Figyelt kérdés
Boldog lehet attól egy férfi,ha olyan csajai vannak mint amilyen nők a címlapokon vannak vagy az utcán is rengeteg bombázó futkos,meg mindenféle oldalakon?Elég csak ha felszínes valaki?Ergo ugye egyre jobban azt látni,hogy a külső számít leginkább.

2018. dec. 1. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem.


Én attól vagyok boldog, ha 1 (azaz egy) csinos, kedves, intelligens, és humoros barátnőm van (jobban kedvelem ezt a megszólítást, mint a "csajom"-at).



Az pedig, hogy a címlap lány kinek mennyire jön be nagyon változó. Én például nem szeretem a magas, szőke nőket, inkább egy alacsonyabb barna az esetem.


A külső pedig akkor számít, ha rövid távra tervezel. Volt olyan barátnőm, aki elmehetett volna modellnek. Azt gondoltam, hogy működni fog, annak ellenére, hogy volt közöttünk társadalmi, iskolázottsági, és hasonló téren egy komolyabb szakadék. Nem működött, piszkosul unatkoztam, gyorsan elkezdett zavarni, hogy nem lehet vele miről beszélni (amiről meg igen, az tőlem áll fényévekre). Gyorsan véget is ért a kapcsolat, azóta sem azt keresem egy nőben, hogy divatos kiegészítő legyen.

2018. dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Ez így van! Férfi női kapcsolat már csak a szexről és a pénzről szól! Semmi tartalom nincs mögötte! Erre van igény, boldog meg nem lesz egyik fél sem, legfeljebb ideig óráig!
2018. dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

# 1


Isten igazán szerintem a szépség relatív meg ugye kinek mi tetszik,a fullos bombázót általánosságban írtam nem egy konkrét példára,hogy aki a címlapon pl maghas szőke hanem akiket az általános bombázó szóhoz sorolnak mindenkit az meg lehet alacsony magas,szőke barna stb....

2018. dec. 1. 15:41
 4/10 A kérdező kommentje:

# 2


Pont ezen gondolkodom,hogy egy ideig nézegetheti meg élvezheti,hogy milyen bomba nője van de mindenkinél mindig van szebb meg jobb is és ez csak egy társadalmi látszat érték.Csak ugye az ilyen nők több teret kapnak bármiben jobban felkapottak.Na meg ugye a szex dolog is emel a téten.

2018. dec. 1. 15:43
 5/10 A kérdező kommentje:

# 1


Én a külsővel mindig úgy voltam nekem általánosságban nem az kell,hogy bombázó legyen,egy nőnek az arcát nézem mindig ha az tetszik a testalkat már másodlagos dolog,viszont a belsőt semmi nem pótolhatja mert hiába néz ki jól valaki vagy tetszik ha nem sok érték van belül.

2018. dec. 1. 15:44
 6/10 A kérdező kommentje:

# 1


Bocs,hogy ennyiszer idézlek :)de jó olvasni,hogy a gondolkodásod rendjén van.Nekem sajna kicsit próbálja mosni az agyam a net meg egyéb dolgok mert tudom,hogy nem úgy van rendjén a dolog ahogy az utóbbi időben a dolgok hatással vannak rám :(

2018. dec. 1. 15:46
 7/10 anonim ***** válasza:

IGEN!


100-ból 99 pasi örül, ha fullos csaj cumizza!


Egy KAN

2018. dec. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"100-ból 99 pasi örül, ha fullos csaj cumizza!"


Ezzel nem lehet vitatkozni (vagy aki megteszi, az hazudik).



A kérdés az, hogy mire vágysz a csajtól?


Ha csak egy cumizásra, akkor nézzen ki minél jobban, semmi, de tényleg SEMMI más nem számít.



Ha szeretnél tőle bármi komolyabbat (nem az análra gondolok), akkor viszont ez piszkosul kevés.



Hidd el, tudom milyen, amikor lefordulsz a bombázóról, és azon töprengsz, hogy a következő 23 órában mi a halált fogsz vele kezdeni, mert ha kinyitja a száját kijön a sötétség.

2018. dec. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pont a szopásnál nem tök mindegy, kinek a feje búbját látod? Nincs farkam, csak azért kérdezem.
2018. dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%

"Pont a szopásnál nem tök mindegy, kinek a feje búbját látod? Nincs farkam, csak azért kérdezem."



Ennyi erővel mondhatnád azt is, hogy akár egy ló is kinyalhat, hiszen nem mindegy, hogy kinek a nyelvét érzed? Még a feje búbját sem látod jó esetben :)

2018. dec. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!