Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Majd ha 40-50 éves magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majd ha 40-50 éves magányos férfi leszek, nem lesz családom (még van jó 8 évem 40 ig), akkor tud a munka, hobbi, egy kutya, ugyanolyan boldogságot okozni, mint egy szerető pár, gyerek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 1. 22:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Keress egy nőt, ne azon siránkozz, mi lesz 8 év múlva!
2017. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Miért nem? Persze nem tudom milyen lesz. De várható ez. Sok 40es azt mondja, most a legboldogabbak. Persze nem tudom, ezért kérdem mi ebben az igazság. Persze függ az ember típusától is, hogy társfüggő, vagy egyedül is teljes értékű.
2017. aug. 1. 22:43
 3/24 anonim ***** válasza:
54%
Nem! Én is 32 vagyok és nő! Eddig elvoltam csalàd nélkül, de azért mégiscsak az evolúció az élet értelme.
2017. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
30%
Mert semmi nem ér fel egy családdal. Sem egy kutya, sem egy szobányi villanyvasút, sem egy csillogó-villogó autó. Legalább is szerintem. De biztos van, aki másképp gondolja.
2017. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a szitu. Van pár 37-38 körüli férfi ismerősöm, szintén nincs gyerek, és kicsattannak a boldogságtól.
2017. aug. 1. 22:47
 6/24 anonim ***** válasza:
26%

Igen Kérdező, egész biztos hogy fog tudni. Sőt, még nagyobb örömöd is lesz benne, mintha életfogytig hozzá lennél kötve valakihez, akire már X éve ráuntál, és először ő csalt meg téged, aztán te csaltad meg őt, és a végén ilyen apróságok miatt már nem is kell aggódnotok, mert csak a megszokás tart össze...

Nézd meg, mennyi a rossz házas és a válás? Így akarod végezni? Persze, hogy nem. Inkább válaszd a boldog, minőségi szingli létet!


Kisfiú korában azt hiszi az ember, hogy a töke csak pisilésre való. Öregkorára viszont már meg is győződik róla...

2017. aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hát ez is olyan. 3 ból 2 házassággal baj van. 3 ból 1 elválik, a 2. rossz kapcsolatban él és csak a megszokás vagy a gyerek tartja őket össze. Ritka a jó, kitartó szerelemmel-szerettel működő házasság, kapcsolat. Persze reménykedik az ember, hogy ez megadathat neki.
2017. aug. 1. 23:02
 8/24 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező, így van, ez egy nagyon ritka jelenség, hogy életfogytig boldog marad a házasság, vagy az élettársi kapcsolat. Persze ezt a lepontozgatós kapcsolatfüggő idegggyenge kismókusok nem tudják/nem akarjál belátni, ők csak addig jutottak el, hogy legyen párod, oszt akkor fúdejó lesz neked...
2017. aug. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Hamarosan 38 leszek, tehát kb az a korosztály, mint a boldogságtól kicsattanó ismerőseid. Kb 2 éve vagyok egyedül.


Az, hogy boldognak látsz egy ennyi idős embert, nem azt jelenti, hogy nem nagánxos, hogy nem hiányzik egy társ.


Egyszerűen megtanultam régen, hogy élvezzem egyedül is az életet, hogy ne a négy fal között üljek azon keseregve, hogy nincs senkim, hanem egyedül is nyugodtan űzzem a kedvenc elfoglaltságaim, hogy bátran beüljek egy moziba, színházba, étterembe. Hogy egy könyv vagy egy utazás akkor is élmény, ha nincs kivel megosztani.


Azt is megtanultam, hogy felesleges panaszkodni minden szembejövőnek, könnyebben alakítok ki emberi kapcsolatokat úgy, ha nem látja rajtam senki, hogy néha nagyon magányos vagyok.


Hidd el, ez az életfelfogás boldogabb emberré tesz, de teljesen nem képes elfeledtetni, hogy az ember társas lény, és nem jó egyedül.

2017. aug. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
2017. aug. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!