Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akar kielégíteni? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar kielégíteni? Mit teegyek? Hogyan beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Nem rég ismertem meg egy srácot. Nagyon közvetlen, hihetetlenül érdeklődő, minden tökéletes vele. Már másodjára feküdtünk le és azt vettem észre, hogy az egész csak róla szól. Mm nem, mert nyilvan én is élvezem a dolgot, de sose volt tőle orgazmusom. Azonban mikor ezt este felhoztam neki, higy elsőnek nem számított, de most jól esne, ha engem is kisegítene. De válasz nagyon lelombozó volt: először rám csodálkozott, hogy na ne gondoljam már ezt komolyan , hogy most így utána akarok ilyeneket... (mintha ez valami extra dolog lenne). Meg, hogy korábban kellett volna szólnom ( minek, hogy letudjon az elején, aztán végre élvezhesse ő is? ) . Meg, hogy ő eddig nem volt még együtt olyan lánnyal, akihez idézem " hozzá kellett volna érni kézzel). Komolyan nem akartam neki ott bevágni a hisztit, de nagyon rosszul esett és rettentő megalázó is volt. Komolyan...mikor mondtam neki, hogy amennyire felhúzott, kb 2 perc alatt végem lenne, csak annyit mondott, hogy ne haragudjak. Mint, aki hozzám se akar érni.

Amúgy a szex terén minden rendben, tényleg csodálatos, csak nem akar hozzamérni.

Azzal indokolta, hogy eddig még nem volt olyan barátnője vagy eddig csak olyan lányokkal feküdt le, akik úgy is el tudtak menni. Én meg elképzelni nem tudom, hogy az mégis hogyan lehetséges főleg, hogy a környezetemben egy ilyen barátnőm sincs. És most ezentúl hogy engedjem el magam? Kb. egy külön programnak fogom magam érezni, ilyen kötelező muszáj.


Szerintetek hogy beszéljem ezt meg vele? Vagy mit tegyek,?


Légyszi ne trollkodjátok szét!


22/ l 25/ f



2018. dec. 1. 17:30
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Az elírásokért elnézést. Tabletről írtam. :)
2018. dec. 1. 17:34
 2/40 anonim ***** válasza:
93%

Mit akarsz vele megbeszélni?


Hogy magasról tesz arra, hogy neked mi a jó?


Figyelj kislány, a pasid önző mint állat, és nem is nagyon akar változtatni ezen.

2018. dec. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
92%

Hát csináld azt, amit az eddigi csajai, és játszd el az orgazmust! Vagy kínlódj vele még pár hónapig, mire a kielégületlenségtől felrobbansz.

Eleve ultra gáz, ha egy elvileg tapasztalattal rendelkező, felnőtt férfinek külön szólni kell, hogy ugyan, elégítsen már ki, neked is jól esne az orgazmus. De az, hogy ezt még vissza is utasította... Hát no komment.

2018. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
96%

"Amúgy a szex terén minden rendben, tényleg csodálatos, csak nem akar hozzamérni."


Nos, ez tényleg "csodálatos" lehet kérdező....

Egy önző, lusta fa.sz a barátod.Ugyan mit tudnál vele megértetni?Én tovább 1 percig nem pazarolnék időt erre az emberszabású tagra.

2018. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Jóég, rettenet sok elírás van benne, de remélem a lényeg átjön. :)

Egyébként én meg nem találkoztam még ilyen sráccal viszont, aki ennyire nem akar hozzáérni egy lányhoz.

2018. dec. 1. 17:42
 6/40 anonim ***** válasza:
95%
Szerencsére nem régóta ismered, így könnyű befejezni vele ezt a kapcsolatot.
2018. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, csak 3 hete ismerem és ez volt a második alkalom, hogy lefeküdtem vele. Nem akarok még előrevetíteni semmit, de ezentúl tényleg furán érezném magam, ha ŕamkerülne a sor, mert úgy érzem, hogy azt muszájból tenné.

Másrészt most jött ki egy 5 éves kapcsolatból márciusban...hát nem tudom annak a lánynak milyen igényei lehettek.

2018. dec. 1. 17:45
 8/40 anonim ***** válasza:
95%

5: Aki kíván, az hozzád akar érni, egész nap simogatna, és akkor érzi jól magát, ha addig kényeztet, amíg elélvezek.

Ez a fiú nem kívánja a tested, csak adott egy esélyt, mert kedvel téged.

2018. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
0%

Nekem zömében pedig ilyen férfiakhoz volt pedig szerencsém.

Szerencsére voltak nagyon jó partnereim is, úgyhogy nem hittem el ha valaki érdektelen vagy lusta volt és próbált úgy tenni mintha minden rendben lenne.

2018. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
25%
Maradj vele, es gyereket is szulj neki.
2018. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!