Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nem akar oralisa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem akar oralisan kielegiteni a baratnom? 19F

Figyelt kérdés
Mar tobb mint egy eve egyutt vagyunk a baratnommel es nagyon szeretjuk egymast, de o nem akar oralisan kielegiteni es ez engem zavar mert meg nem is tudom mien erzes, ss mindenki mas ugygondolja h ez normalis dolog egy parkapcsolatban tollem sokkal nagyobbak is. Mit tehetnek?
2009. nov. 10. 20:54
 1/10 Andrewka ***** válasza:

Te csinálod neki? Ha nem akkor ne is várd el tőle.

KOrábbi partnereivel csinálta? Ha igen lehet rossz élmény. Ha nem akkor félhet h rosszul csinálja.

Számos oka lehet le kellene ülnötök beszélgetni mert nagyon kevés az info ahhoz h itt valaki érdemben tudjon segíteni


22/f

2009. nov. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg nő van aki undorodik tőle, kérdezz rá, ha ez a helyzet akkor semmit nem tehetsz, de ha csak fél hogy rosszul csinálja akkor lehet próbálkozni.
2009. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
keress másikat. rengeteg van, aki szereti csinálni.
2009. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szoval :) ha azon mulna akkor mar reg elhagytam volna, meg nem csinalta senkivel, velem fekudt le eloszor. Es igen en csinaltam mar neki es tetszett is neki. Amugy hiaba rakerdek a valasz az h mert nem akarom, nincs kedvem stb..
2009. nov. 10. 21:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszadó, ez nem túl jó tanács. Amúgy ha nagyon nem akarja csinálni, ne erőltesd, mert akkor pláne nem akarja majd csinálni és még jobban undorodni fog tőle. Szóval ne erőszakoskodj vele. Lehet hogy csak tényleg az a baj, hogy fél tőle, mert esetleg attól tart, hogy rosszul csinálná.
2009. nov. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy fél az ízétöl, stb. Kommunikációval csodákat lehet tenni egy párkapcsolatban, képzeld! :D

Pl ha megmondaná, mi a baj vele,miért nem, akkor lehet segiteni rajta. Nálunk a feleségemmel az íz volt az ok, és hát rájöttünk, mire találták ki az ízesitett óvszert. :D

2009. nov. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy lehet, hogy megerőszakolta az apja, nem?
2009. nov. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat :) nehany igazan vicces volt :) de vegulis rajottem h mit kellene meg megprobalni. Ja a beszeddel meg csak annyit h nemnaon szeret errol a dologrol beszelni:)
2009. nov. 11. 15:38
 9/10 A kérdező kommentje:
Kiprobalom en is az izesiteses gumit xD hatha nallunk is bevallik xD Es lehet az is gond volt h kicsit eroltettem ezen is valtoztatok xD mindent a cel erdekeben
2009. nov. 11. 15:41
 10/10 anonim ***** válasza:
nem lehetséges h még senkit nem elégített így ki? én is meg votlam szeppenve az elsőnél...alig mertem... :S am az ízesített bejött ;)
2009. nov. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!