Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 éves lány vagyok és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves lány vagyok és még soha nem voltam nőgyógyásznál. Mi a véleményetek, tanácsotok? Szerintetek minél hamarabb vegyem rá magam, hogy menjek el, mert talán életbevágóan fontos?

Figyelt kérdés
Többször is elakartam menni, de örökké csak halogattam,mert nemi élet mellett soha nem volt nemibetegségem,fertőzésem vagy panaszom.Tudom, hogy ez nem elég ok arra, hogy mellőzzem,mert rendszeres vizsgálatokkal megelőzhető, illetve kezelhető sok betegség, daganat, ciszta.
2010. jún. 26. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp vedd rá magad és menj el...sosem lehet tudni! A biztos az ha megvizsgál, hogy megnyugodhass. Egyáltalán nem kell tartani a nőgyógyászoktól.:)
2010. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Felelőtlen vagy.
2010. jún. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak üzenném, hogy nem vagyok terhes. :)
2010. jún. 26. 23:01
 4/11 anonim ***** válasza:
nem helyes amit csinálsz egyáltalán! ha már nemi életet él vki, erősen javasolt felkeresni a nőgyógyászt bizony,mert bármi történhet ez nem vicc.mihamarabb menj el csak ezt tudom tanácsolni!
2010. jún. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a tüdőszűrésre se akkor kell menni, amikor már rákos vagy
2010. jún. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha például teherbe estem volna, akkor biztosan rég elmentem volnaa nőgyógyászhoz.Szex közben védekezünk, de ha kételyeim vannak, akkor terhességi tesztet csinálok, ha kell akkor többet is.
2010. jún. 26. 23:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Sürgősen menj el nőgyógyászhoz, a rákszűrés egy fontos dolog, sajnos ha későn veszik észre komoly bajokhoz vezet, és sajnos - bár nem akarlak elriasztani - tünet mentesen is lehetsz nemi beteg.... Tapasztaltam a saját hátamon, egy ilyen uton terjedő bacit felülfertőzött nálam a streptococcus és már kész is volt... lábra se tudtam állni :(
2010. jún. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ráveszem végre magam és elmegyek a nőgyógyászhoz, valahogy kibírom.Nemtudom, hogy itt Romániában akármelyik rendelőben van-e méhrákszűrő gépezet, de az biztos hogy a kézi vizsgálattól kezdve az ultrahangig mindennek alávetem magam.A doki biztos kiakad, hogy most megyek először, de nem érdekel.Második alkalomkor pedig mondhatom, hogy nem először vagyok. :)
2010. jún. 26. 23:23
 9/11 A kérdező kommentje:
Ui: az első válaszoló kommentje törlődött, tehát nem az aktuális első válaszolónak szól a válaszom.
2010. jún. 27. 09:37
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért fontos a szűrés, mert a méhnyakrákot, ha időben észreveszi,, jól lehet kezelni.

De amúgy nincs "méhnyakrákszűrő gépezet". Egy pálcikával kenetet vesznek a méhnyakról, ráteszik tárgylemezre, a patológus meg megvizsgálja és visszaküldi az eredményt.

2010. jún. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!