Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit vélekedtek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

OoVvSs kérdése:

Fiúk! Mit vélekedtek?

Figyelt kérdés
nem minden lánynak olyan gyönyörű az arca, de ők is szeretnének épp olyan helyes/kedves pasit mint akiknek "tökéletes". nap mint nap látom, h a pasiknak ez a csaj ideál az a csaj kell. mit tehetnek a nem "olyanok"? esetleg mozgással szép testet csinálnak? vagy több sminket raknak? h tudnak a kevésbé szép lányok megfelelni??? mert azért valljatok be, leginkább a külső fog meg.

2013. márc. 31. 04:39
 1/7 cico256 ***** válasza:
Speciel nekem sokat számít, hogy egy lány csak úgy van, vagy van célja, dolgozik-tanul, halad valamerre fele. Akivel lehet hosszabb távra tervezni és nem csak a kirakatba mutat jól vagy az ágyban felel meg. Bár attól függ melyik korosztály. Persze sokat számít a megjelenés is. Kövér ne legyél, sportolj. Az arc szépsége pedig relatív. Több sminket nem ajánlok, vagyis nekem nem jön be maximum egy enyhe rúzs 1-2* alkalom adta. Remélem tudtam segíteni. 21/f
2013. márc. 31. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam minden féle csajnak van esélye,szépnek és kevésbé szépnek is :)
2013. márc. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Smink, és a fogyókúra sokat segít.

Amugy a szépség relatív. Én is találkoztam sok olyan lánnyal akit gyönyörűnek tartottam, de mindenki más átlagosnak, vagy csúnyának mondott. Meg, fordítva is.

Szerintem biztos van olyan srác, akinek teccesz. Az már más kérddés, hogy te is szépnek látod.

2013. márc. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) tényleg sokat segítettetek! már csak egy normális fiút kell találjak :D
2013. márc. 31. 21:10
 5/7 anonim válasza:
Egyértelműen, ha valakinek jó az alakja, annak nagyobb az esélye a fiúknál. Nálam például sokat számít a haj is. Például tetszik a hullámos, göndör barna haj, de ez változó, lényeg hogy ápolt legyen.
2013. márc. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Természetesen a külső alapján lépek oda, vagy éppen nem én is a nőkhöz és nekem senki ne mondja, h ez viszont nem így van! Nem vagyok egy Brad Pitt és nem is a következő Angelina Jolie-t keresem magam mellé. Az átlagos lányok tetszenek, akik keveset sminkelnek és öltözetük sem túl ribancos. Néha azért elgondolkodom, h esetenként olyan gyönyörű nőket látok akkora tré pasikkal, h vajon mit eszik rajta. De ez már egy másik téma. :D


F/30

2013. ápr. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 RaZeR1912 ***** válasza:
"vagy több sminket raknak?" több? hát az csak ront a helyzeten sose szeretem azokat akiknek teljesen bevan sminkelve az egész arca 1 pici még nem árt de azért ne túlozd el "leginkább a külső fog meg" manapság sajnos ez az igazság pedig nem ilyennek kellene lennie külsőre alapozott kapcsolatban nincs megy a vágy a szikra és nem is tart örökre.Csúnya lányok pedig nem léteznek mert mindenkinek egyéni igénye van mindenki egyénit szeret úgyhogy ha kell 1szer úgyis találsz valakit vagy valaki talál téged :)
2013. ápr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!